Miroslav Kalousek občany už i bije

Naše zpravodajské servery to berou jen tak s legrací. Vévodí zprávy, jak bude měnit nový ředitel televizi ČT. Jde přitom o zásadní incident. Ministr Kalousek fyzicky napadl člověka.

 

Nemohu se ubránit dojmu, že naše hlavní zpravodajské servery přinejmenším zaspaly. Už se necháme od ministrů i bít? To mám považovat za normální?


I když o někom řeknu, že je zlodějská kurva (obvykle se tak ovšem nevyjadřuji), neznamená to, že je oprávněn mě uhodit. Je to prostě fyzické napadení, které je trestáno zákonem. A mnohem důrazněji než "urážka na cti".


Proto prosím mladíka, který byl napaden, aby to laskavě policii ohlásil. Když už měl odvahu říct Kalouskovi do očí, co si většina občanů v tomto státě  myslí, pak nechť dokoná svou práci a napadení ohlásí.


Kam jsme se, proboha, dostali?


Miroslav Kalousek se následně vyjádřil, že "jeden drzý spratek dostal pár facek. Přesněji – čtyři facky". Dále se nechal slyšet, že "facka je pedagogický instrument."


Občan je u Kalouska spratek? A jak daleko půjdou ty výchovné metody? Budeme se učit neumdlévat v "pracovních návycích", a necháme se taky fackovat?


Přátelé, tohle je přece obrovský, obrovitánský skandál.


Převzato z blogu autorky na blog.idnes.cz

      

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments