Modré bojůvky jako SA

Nevím, jestli pan Tvrdík srovnání výcviku komand ČEZu s bojovými hrátkami Nečasjugend myslel vážně, nebo ho použil jen jako nadsázku, která zvýší čtenost informace. Bohužel efekt je takový, že stále zaniká to nejdůležitější na celé záležitosti, i když po jeho vyjádření alespoň začaly některé informace pronikat víc na veřejnost. Tím základem je, že mládežnická organizace ODS opravdu chodí rozvracet předvolební setkání svého největšího konkurenta. Není to, jak ještě dnes tvrdí iDnes, pouze tvrzení ČSSD, je to smutný fakt.


V Pardubicích, kde neonacistické metody ODS vyšly najevo, jako první vyrazili proti sociálním demokratům demonstrovat právě tři členové Modrého týmu. A samozřejmě se na své hrdinské akci také vyfotili a dali fotečky na Facebook. Velmi zábavné u výše uvedené fotky jsou i komentáře. Hned první přidal Ottomar Gottstein: Very, very gůůůůůt! :-) Hlavně ty desky neničte, budou se hodit :-) Tento pán, kterému se líbí rozbíjení akcí konkurence a doufá, že transparenty se budou znova hodit (asi někomu naprosto neznámému a nespojenému s ODS), je souběžně předsedou ODS Písek a pětkou této strany na Jihočeské kandidátce.


Stačí se jen prohlédnout onu fotku, případně pobrouzdat po profilech oněch tří výtečníků, kde jim modří kámoši klepou na záda a chlubí se, jak příště oni půjdou narušovat a pak si to porovnat se slovy koordinátora Modrého týmu Petra Macha: Spojovat protesty na předvolebních akcích ČSSD s Modrým týmem nebo jakoukoliv konkurenční stranou je blbost. Nedokážu si takové jednání představit. No není to krása?

 

Převzato z Modré šance

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments