Mutassim Kaddáfi volá po světové revoluci

Včerejší zpráva Mutassima Kaddáfiho:


Lidé z celého světa!


Tato slova k vám přichází od těch, kteří bojují, aby přežili pod masivním zločineckým bombardováním NATO. Naše situace není oznamována západními korporátními médii.  Jsme jen lidi, kteří si vybrali zásady nad strachem. Trpíme zločiny a sankcemi, masovými vraždami a krádežemi, což považujeme za pravé zbraně hromadného ničení. Měsíce a týdny trpíme beznadějí a utrpením, zatímco odsouzená OSN obchoduje s naší ropou jménem ochrany civilistů. Přes 60 tisíc neviných lidí zemřelo, zatímco čekali na světlo na konci tunelu, který nemá konec, na záchranu před kolonizací naší země a krádeží našich zdrojů.


Po zločinech administrací Francie a Británie v Libyi jsme rozhodli naší budoucnost. Je to budoucnost každého hnutí odporu v historii lidstva. Je naší povinností a právem bojovat proti silám kolonizace a učinit jejich národy morálně a ekonomicky zdopovědné za to, že jejich zvolené vlády zničily a ukradly naši zem. Nepřekročili jsme oceány a moře, abychom okupovali Británii nebo Francii. Ani nejsme zodpovědní za evropskou ekonomickou krizi, kterou se snaží zmírnit krádeží našeho národního bohatství.


Tito zločinci se snažili provést své plány na kontrolu a monopolizaci energetických zdrojů světa v přítomnosti hrozby rozšiřující se moci Číny a silné jednotné Afriky. Je ironické, že Libyjci teď nesou břemeno tohoto obrovského a hlubokého konfliktu jménem zbytku spícího světa!


Nepožadujeme zbraně nebo bojovníky, těch máme plno.


Žádáme vás, abyste vytvořili celosvětovou frontu proti válce a NATO. Frontu, která je vedena rozumem. Frontu, která přinese reformy, pořádek a nové instituce, které nahradí ty zkorumpované.


Přestaňte obchodovat s Francií, USA, Británií, Katarem a SAE. Snižte nebo zastavte spotřebu jejich produktů a propagandy. Zastavte je dřív, než zničí celý svět. Poučte ty, kteří pochybují o původu tohoto konfliktu.


Nevěřte lžím jejich korporátních médií.


Ztráty na životech jejich zvláštních jednotek na zemi a jejich libyjských loutek jsou daleko větší, než přiznávají. Jen bychom si přáli mít více kamer, abychom ukázali světu jejich pravou porážku.


Nepřítel je na útěku. Bojí se hnutí odporu, které nevidí nebo nemůžou předvídat.


Teď jsme si vybrali kdy, kde a jak zaútočíme. A jako naši předci zapálili první plamen civilizace, tak teď znovu nově vymezíme slovo „dobývání“. Dnes píšeme novou kapitolu v umění městské bitvy.


Musíte vědět, že pomáháním Libyjcům pomáháte sami sobě, zítra možná přinesou destrukci k vám. Tento konflikt není lokalizovaná válka. Pomoc Libyjcům neznamená vytváření nových dohod a kontraků s Francií, USA, Británií, Katarem a SAE. Izolujte je. Ani svět by neměl zůstat rukojmím OSN a zakrývat jejich zločiny a loupení.


Tady je dostaneme do pasti, abychom jim vyplýtvali zdroje, sílu a vůli bojovat. Donutíme je ukrást tolik, kolik ukradli, jestli ne víc. Přerušíme, pak zastavíme tok naší ukradené ropy a tak překonáme jejich strategie. Čím dřív vznikne globální revoluční hnutí, tím dřív padnou.


Vojákům NATO říkáme: „Bežte domů za svými rodinami a milovanými. Tohle není vaše válka. V Libyi bojujete bez příčiny.


A Sarkozymu a Cameronovi říkáme: "Provedli jste to jako my, nečekaně. Máte další výzvu před svým koncem?“

 

Převzato z Wertyz Report

 

Námět: Libor Dokoupil

 

Foto: Syrta

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments