Mýtus 9/11 se sype jako Dvojčata

Mýtus o tom, že na budovy WTC zaútočili „naši nepřátelé, nenávidějící nás pro naši svobodu," který sloužil a slouží jako ospravedlnění americké agrese v Afghánistánu a Iráku a jako záminka pro oklešťování lidských a občanských práv a svobod, vykazoval od počátku známky chatrnosti, a postupem času získává další a další trhliny. Nejnovějším hřebíčkem do rakve oficiálního vysvětlení je nález zbytků značného množství termitu v troskách WTC, jehož přítomnost prokázal mezinárodní tým vědců.

Jak upozorňoval již cnemo a později podrobně zpracoval Jan Zeman v článku Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC: „Mezinárodnímu týmu devíti vědců z USA, Dánska a Austrálie se ve vzorcích prachu, odebraném po zřícení věží WTC dne 11. září 2001 v New Yorku, podařilo vědecky prokázat hojné zbytky vyhořelého i nevyhořelého materiálu termitového typu, a to navíc nikoli běžného, ale v podobě nanomateriálu – nejspíše armádního stupně – a v podstatě se zcela zřejmě jedná o typ výbušniny s velmi dobrou řezací schopností u kovových materiálů, nicméně nezpůsobující takový hluk jako klasické trhaviny. Nález tohoto materiálu byl ohlášen v článku, který byl po oponentních posudcích – tzv. peer review – publikován ve vědeckém časopise The Open Chemical Physics Journal."

Teď jenom jestli něco jako „sofistikované výbušniny na bázi nanotechnologií" doopravdy existuje. I když vojáci, jak známo, byli v lumpárnách vždy napřed. A nějaký důvod, proč spadly budovy, které byly projektovány tak, aby náraz letadla vydržely, proč spadly tak rychle, jako by byly profesionálně odstřeleny, a ne postupně kolabovaly, proč se zřítily do svého půdorysu, a konečně proč spadla i budova, která nebyla zasažena, a navíc až poté, co bylo její zřícení oznámeno (WTC7), existovat musí.

Jistě, všechno se dá s trochou zručnosti a drzosti vysvětlit, stejně však zůstane ta nepříjemná a všetečná otázka: „Cui bono?"

 

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments