Naše nejlepši hry skončily. Ale byly to ruske Hry. ZapomeňteKdyž sem v posledni době zahlidnul noviny, měl sem taky nejasny pocit, že novinaři měli radost z teho, že se Rusovi cosik nedaři. Že z pěti kruhu vykvetly enem štyry. Že Putin byl osobně zodpovědny za to, že padla mlha a ti byjatlonysti nemohli střilat, nebo naopak bylo moc teplo a a tym hajtram s košťatama se blbě zametalo v tych srdceryvnych zapasach v čurlingu.


Někteři se těšili, až tam buchne jakasik roba zaplantana v černych hadrach, aby pak mohli psat – vidite? Ja sem vam to řikal! Ale nic se nestalo. Nuda. No co se tež divite, za ty prachy? Za ty prachy byzme to mohli zrobit tež (tajak třeba ten tunel Baňka, kery by Pražakum odlehčil, ale jakysik hanacky mameluk jim to tam blokuje).


Každopadně to byly nejuspěšnějši hry v olympijske hysteryji Česko-Slovenska. Osum medajli ty naše děvuchy a synci nikdy nedostali! Dokonce v polovině z poslednich dvaceti Olympijad zme nedostali nic. Vubec nic. Ani medajlu.


A tak by mě zajimalo, kaj su všeci ti multykulturni gendrově vyvaženi podporovači? Jak je možne, že nenapišu, že neni možne mišat velke země a male země? A že kdyby se medajle přepočitali na počet obyvatel, tak zme v TOP 5 na světě?


A to už je duvod k napiti. Tuž na zdravi!


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, dočasně umistěny v NŠo-či.


 

PS: V multykulturně korektnim přepočtu na 10 milijonu obyvatel je pořadi take:

1. Norsko – 52 medajli

2. Rakusko – 19 medajli

3. Švedsko – 15 medajli

4. Švycarsko a Holandsko – 14 medajli

5. Země Koruny česke – 8 medajli

6. Kanada – 7 medajli

7. Bělarus – 6 medajli

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments