Nechápající Němcová dostala veřejný výprask od vlastních

Už dlouho jsem neviděl tak sebestřednou a ješitnou ženskou, jakou je tato stojedničková Myrka. To nebyl projev "skoropremiérky" a první dámy ODS. To byl projev hysterické pavlačové drbny, která pěla ódy o svých zásluhách a nejčastější slůvko v jejím proslovu bylo "Já". Kam se na ni hrabe se svým projevem Milouš Jakeš. Její touha po moci je opravdu obludná. Němcová byla nucena se po dlouhé době podívat pravdě do očí. A její reakce: "Není to fér výsledek!" Až se nestačím divit! Copak zvyšování daní podnikatelům a lidem, zdražování a zvyšování DPH bylo fér? Opravdu je fér tunelovat naši vlast, propouštět kriminálníky, podporovat kmotry a spolupracovat při devastaci naší země? Je fér lhát lidem a prezidentovi o stojedničkové většině a přitom se křečovitě držet koryt?


Vám, paní Němcová, občané mohou poděkovat pouze za velkou zásluhu na pádu ODS. Pokud tak toužíte po vděku, tak předstupte před občany, omluvte se jim a poproste o odpuštění za všechny špinavosti, na kterých se podílela, nebo je podporovala. Slibte jim, že když máte střední zemědělskou, že budete v budoucnu už dojit pouze krávy. Potom Vám snad někteří odpustí.


Jednu prosbu však mám. Když už Vás spolustranící z ODS odstranili ze všech funkcí, nešlo by odstranit i ty obrovské billboardy u cesty, ze kterých na mě kouká nějaká provařená a samolibá politička se sloganem "Němcová, premiérka do nepohody"? Ještě jich je všude plno, i když jsou z nich místy už pouze cáry.


Možná si časem jako "stojedničková premiérka" uvědomíte, jakou cenu jste měla pro smečku Nečasů, Bendů, Langrů, Vondrů a jim podobným. Jak si Vás vážili, když z Vás udělali hlavního lídra strany, aby Vás vzápětí na sjezdu roztrhali na kusy a do čela si zvolili nového vůdce, který je členem ODS dva měsíce. O tom, že starou ODS novým kouskům nenaučíš, svědčí nejenom vrácení starých kádrů na posty místopředsedů, ale zejména jejich nový slogan: "Neberme lidem peníze." Jako by nám jich do dnešní doby už nevytáhli z kapes dost.

 

Foto: Banksy

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments