Něco je ve vzduchu aneb Trocha konspirace

Je možné, že mi už z té divoké doby trochu hrabe, ale přesto…

 

Cosi se děje okolo banky JP Morgan, začínají jí hromadně umírat manageři a ta zpráva kupodivu není hoax. Banka dostala nedávno obří pokutu a v minulém roce realizovala poměrně podivné opatření proti svým klientům. Možná se tak stalo v souvislosti s její zakrývanou ztrátou. Jak vypadá pád banky, které je příliš velká na to, aby padla, to jsme již poznali.


Zajímavá je také zpráva obchodování se zlatem. Zdá se, že poptávka po fyzickém vlastnictví zlata je nenasytná. Důvěra ve virtuální zlato značně upadá, zdá se, že nakonec budeme mít dva typy zlata.


Internetem kolují zvěsti o přípravách EU na jednorázové zdanění majetku. Že je takové řešení možné, ukázalo bezprecedentní okradení kyperských střádalů. Z jiných zpráv vyplývá, že některé soukromé banky již zahájili kroky k “omezené suverenitě” k vlastním penězům, aniž by k tomu potřebovaly jakoukoli oporu v legislativě (shrnutí v češtině).


Upozorňuji na to, že občané ČR již svůj povinný desátek zaplatili a to díky ČNB a její podivné devalvaci. Možná to pomohlo nějakým pochybným čísílků, ale nezaměstnanost dnes dosáhla rekordu a světlo na konci tunelu nikde.


Nedělám si ani trochu iluze, jak by se ke svým občanům zachovala naše vláda, které je daleko více eurohujerská, než ta, která půjčila za ostudných podmínek 38 miliard na záchranu Eura a to v době eskalující hospodářské krize.


Nemůžu si pomoct, ale nemám z toho dobrý pocit a to ještě nečtu zprávy o zaručeném konci světa již tento týden. :)

 

Převzato z Nautila

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments