Německo: Bezpečná vakcína pro vyvolené, karcinogenní pro plebs?

angela-merkelSpiegel Online oznámil, že německá kancléřka Angela Merkel a ministři vlády dostanou zvláštní vakcínu proti H1N1, bez aditiv. „Tato vakcína neobsahuje sporná aditiva – na rozdíl od vakcíny pro zbytek populace," oznámily noviny.


„Kritici tvrdí, že přísady (adjutanty ve vakcíně) mohou vést ke zhoršeným reakcím na očkování, jako bolestem hlavy nebo horečce." Německá vládní elita a ozbrojené síly dostanou Celvapam, vakcínu bez přísad vyráběnou firmou Baxter. Německá veřejnost dostane vakcínu vyráběnou GlaxoSmithKline, s přísadami.


Zaměstnanci Institutu Paula Ehrlicha také dostanou vakcínu bez přísad. Johannes Löwer, prezident institutu, v srpnu řekl, že vakcína způsobuje horší vedlejší účinky, než virus. Komentář Löwera přišel poté, co německý plicní specialista Wolfgang Wodarg řekl, že vakcína zvyšuje riziko vzniku rakoviny. Živný roztok pro vakcínu se skládá z rakovinných buněk ze zvířat.


Spiegel oznámil, že mezi všeobecnými lékařskými profesionály a dětskými lékaři panuje kvůli jedovaté vakcíně „otevřená vzpoura". Dieter Ludwig, předseda komise pro léčiva německých lékařů Spiegelu řekl, že zdravotnické úřady se spolčily s farmaceutickými společnostmi. 13. července Světová zdravotnická organizace nařídila u vakcín proti H1N1 použít smrtící přísady. Poradní výbor WHO je promořen vedoucími pracovníky od Baxter, Novartis, GSK a Sanofi. Vlastní vědci Baxter v New England Journal of Medicine uvedli, že přísady reakci protilátek nezlepšují.


Jak varoval dr. Russell Baylock, přísada skvalen je spojována se syndromem z války v Zálivu. U vojáků, kteří dostali vakcínu proti antraxu v letech 1990 až 1991, došlo k 200% nárůstu rizika, že dostanou smrtící nemoc amyotropní laterální sklerózu (ALS), zvanou také nemoc Lou Gehringa. Podle Baylocka tito vojáci také trpěli řadou ochromujících a život zkracujících nemocí, jako polyartritická nodosa, roztroušená skleróza (MS), lupus, myelitis transversa (neurologická nemoc způsobená zánětem míchy), endokarditida (zánět vnitřních srdečních stěn), zánět očního nervu se slepotou a glomerulonefritidou (typ onemocnění ledvin).


„Protože skvalen, hlavní přísada v MF-59, může vyvolat hyperimunitní reakce a způsobit autoimunitu, existuje reálné nebezpečí vleklé aktivace mozkových imunitních buněk, mikrogliom. Tento typ vleklé aktivace je silně spojován s takovými nemocemi, jako roztroušená skleróza, Alzheimerova nemoc, Parkinsonova nemoc, ALS a zřejmě i s očkováním spojenou encefalitidou. Bylo prokázáno, že aktivace systémového imunitního systému, ke které dochází při očkování, rychle aktivuje zároveň mozkové mikroglie, a tento zánět mozku může trvat dlouhou dobu," poznamenává Baylock.


Fakt, že přisluhovači vládnoucí elity v Německu dostanou zvláštní vakcínu bez přísad, je jednoduše dalším důkazem, že skvalen je zabijácká zbraň určená na ochromení a pomalé zabití obecné populace, kterou naši eugeničtí vládci považují jen za něco málo víc, než darmožrouty. Ve Spojených státech velká spousta lidí odmítá se nechat očkovat. V reakci na to vláda začala s masivní propagandistickou kampaní. Pokud toto propagandistické úsilí selže, vláda může nakonec zavést pro veřejnost povinné očkování, pod záminkou veřejného nouzového stavu.

 

Dodatek

CDC tvrdí, že vakcína proti H1N1 v USA nebude skvalen obsahovat, nicméně některé dávky vakcíny proti H1N1 budou obsahovat thimerasol, známého viníka způsobujícího autismus a neurologické výpadky.


15. září Physorg oznámil, že vakcína proti H1N1 bude obsahovat thimerasol. Tento na rtuti založený konzervant „bude ve většině ampulí s vakcínou proti H1N1". 4,500 rodin vládu žaluje, protože věří, že vakcíny způsobily jejich dětem autismus. „Studie naznačují, že rtuť má tendenci se v mozku primátů a dalších zvířat po vstříknutí vakcíny hromadit. Otrava rtutí je spojována s kardiovaskulárními onemocněními, autismem, záchvaty, mentální retardací, hyperaktivitou, dyslexií a mnoha dalšími onemocněními nervového systému," píše Dawn Prate pro Natural News. Od 90 let došlo podle výzkumu citovaného Pratem k 1000% zvýšení výskytu autismus.


Jsou vakcíny eugenickou zbraní nebo jsou vědci a výrobci vakcín jen neinformovaní? To posuďte sami.


Převzato z Czech Free Press!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments