Neurvalost Západu hrozí rozpoutat světovou jadernou válku založenou na lži
Červenec 12, 2010

Historie nekonečné americké brutality připomíná hororový příběh. Samozřejmě tu byly Hirošima a Nagasaki. Pouze malá ukázka věcí budoucích, toho, co se stane, když monstrum dostane do svých rukou zbraně hromadného ničení.

Když poprvé pocítili možnost sklízet úrodu po rozpuštění Varšavského paktu, došlo k barbarskému vražednému útoku na Jugoslávii na základě snůšky lží. Škody způsobené Jugoslávii byly odhadnuty na 30 miliard dolarů, za 78 dní útoků bylo zničeno 540 budov, 58 mostů a 30,000 domovů.

Celkem proběhlo146 leteckých poplachů, které dohromady trvaly 774 hodin, v průměru 9 hodin a 55 minut denně. Tito maniakální šílenci prováděli každou noc 650 náletů. Mluvíme o barbarismu a masakrování, necivilizovanosti a čistém terorismu, a to nemluvě o válečném zločinu kolektivního trestu vůči jugoslávským civilistům, po němž měli povstat proti svému vedení, protože už měli mít dost terorizování.

Je toto způsob, jakým se chová úctyhodný stát, který očekává, že všichni ostatní na zemském povrchu jej budou věrně napodobovat?

V určitém okamžiku bombardování mluvčí NATO Jamie Shea prohlásil:

„Pokud prezident Miloševič opravdu chce, aby všichni jeho obyvatelé měli vodu a elektřinu, tak jediné, co musí udělat, je přijmout pět podmínek NATO a my s touto kampaní přestaneme.“

Přesně tak, zabalte to, padněte na kolena, a nechte, ať si NATO dělá, co chce.

Potom Irák. Kompletně zničená infrastruktura, více než milion mrtvých, a lidé tam stále umírají a trpí… z velké části v důsledku prostředí zamořeného jadernou kontaminací. NATO z celého toho místa udělalo ruiny. A opět, vše se stalo na základě lží.

Další na řadě byl Afghánistán, který je nyní nucen odhalit a vzdát se svých bohatých nerostných zdrojů, a to nemluvíme o lukrativním obchodu s drogami, o masové výrobě heroinu a opia v režii NATO.

Jaké části „Zákazu používání síly nebo vyhrožování silou“ USA a Izrael nechápou? To je přece podstatá část Charty OSN.

V rezoluci OSN číslo 1887 ze září 2009 Rada bezpečnosti znova výslovně potvrdila výzvu všem státům světa, aby řešily jadernou otázkou mírově, v souladu s Chartou, která zakazuje používání síly nebo vyhrožování silou.

Íránská vojenská doktrína je přísně obranná … s cílem zabránit jakékoliv invazi a okupaci země. Írán je také zavázán k diplomatickému řešení nepřátelských činů a sporů. Írán má pouze „omezenou schopnost“ uplatňovat sílu mimo své hranice. Provedené studie jasně ukazují, že íránská „hrozba“ není vojenská. Íránské vojenské výdaje jsou v porovnání s jinými zeměmi v regionu nízké, a činí méně než 2% výdajů amerických.

Snaha USA pomlouvat íránský mírový jaderný program a lhát o něm mělo rozsah od přímého falšování dokumentů, jak bylo zjištěno v posledních dvou případech, k pokusu umlčet MAAE a Mohameda El Baradeje, kterého prostě nešlo přesvědčit, aby pro ně lhal.

Vzpomíná si někdo na zfalšovaný dokument, který údajně ukazoval, že se Irák snažil koupit uran v Nigeru, a který byl použit Georgem Bushem jako součást jeho propagandy ve snaze připravit invazi do Iráku v r. 2003? Děje se to opět, a neexistuje žádná výmluva, aby se o to lidé nestarali a mlčeli, zvláště když to není poprvé a znovu se to opakuje.

Proč je ze strany západních korporátních médií a všech těch prolhaných politických tatrmanů tak vytrvale ignorováno, že ajatolláh Ali Chamenei vydal již 9. srpna 2005 fatwu, zakazující výrobu, uskladňování a používání jaderných zbraní? Úplný text této fatwy byl zveřejněn v oficiálním prohlášení na setkání Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) ve Vídni. To zdánlivě mělo s touto věcí skoncovat jednou provždy.

Jakou část z tohoto "tabu“ nechápou“?

Co se týká hrozeb vůči Íránu, co dělají izraelské lodě poprvé v Perském zálivu, Hormuzské úžině a v námořních oblastech Íránu? Jsou doprovázeny americkou flotilou, jejíž deklarovanou misí je „zavést sankce proti Íránu a dohlížet na lodě připlouvající a odplouvající z Íránu“. Britská a izraelská média oznámila, že Saúdská Arábie poskytla koridor pro izraelské bombardování Íránu (Saudská Arábie to popírá, tedy další lež).

K vojenskému vybavení, které je připravováno pro agresi vůči Íránu, patří 387 „bunker busters“ (bomb k ničení podzemních bunkrů), používaných pro útok na opevněné podzemní struktury. Přípravy na tyto „masivní útoky“ za použití protibunkrových bomb, nejvýkonnějších bomb z „malého“ jaderného arzenálu, začaly za Bushovy vlády. Po nástupu do úřadu Obama okamžitě tyto plány urychlil, aby se mohlo na Írán zaútočit.

„Jedou na plné obrátky, aby zničili Írán,“ řekl Dan Plesch, ředitel Centra mezinárodních studií a diplomacie při Londýnské univerzitě (Center for International Studies and Diplomacy at the University of London). „Bombardéry a střely s dlouhým doletem jsou dnes připraveny zničit v Íránu 10,000 cílů během několika hodin,“ řekl.

Opět, operace Masakr, operace Terorizuj lidi, operace Znič zem; operace Kontaminuj půdu, Zavraždi a zmrzač další generaci. Jak říkají, neplánují nic jiného, než pouhý „chirurgický řez“. USA a Izrael milují fňukání a rádi ze sebe dělají oběti terorismu, ale sami jsou to nejhorší teroristé, které tento svět kdy viděl.

Současné aktivity Impéria přiměly revolučního vůdce Fidela Castra, aby ponuře předpověděl, že svět brzy čeká jaderná válka. To je beznaděj, kterou nelze brát na lehkou váhu, když víme, jakou odvahu si vyžadovaly mnohé úspěchy v životě tohoto muže.

Vůdce všech zemí je potřeba volat k zodpovědnosti za svoji bezduchou podporu Washingtonu tomuto plánovanému útoku i sankcím. Pro koho tito vůdci pracují, pro svůj lid, nebo pro Washington či Tel Aviv?

V tuto chvíli můžeme pouze požádat onu tvůrčí sílu, která dala vzniknout vesmíru (ať už ji jakákoliv víra nebo náboženství nazývá jakkoliv), a kterou známe jako dobrou, čistou a krásnou, aby vztáhla svoji ochrannou ruku nad vznešený lid Íránu a ušetřila jej i nás před plánovanými hrůzami a postavila všechny možné překážky do cesty válečným štváčům, impériu zla a všem hrabivým nenažraným silám pekla, které mají základnu v USA a Izraeli.

Článek Western Savagery Ready to Unleash Nuclear War on the World Based on Lies vyšel 7. července na serveru Pravda.ru. 

Překlad: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments