Neuvěřitelná prozíravost našich polistopadových politiků


Můžeme poděkovat Pánubohu, že nám dal hned po převratu do čela státu tak moudré a tak předvídavé politiky, kteří na slovo poslechli MMF, SB a bandu hochů z Chicaga a odevzdali bez sebemenších protestů a sebemenší lítosti vše, co jsme měli, do rukou nadnárodních finančních korporací a tak nás uchránili před osudem Jugošky, Iráku a Libye.

Proto si ani v nejmenším nestěžujme, že jsme jim to dali zadarmo, pořád je to lepší, než kdybychom se vzpouzeli – to by nás museli humanitárně bombardovat. A to by na naši zemičku létaly rakety s plochou dráhou letu, bombardovací letadla by křižovala naše nebe a shazovala bomby se všelijakou náplní a to až do té doby, než bychom jim to tak jak tak dali.

Neměli bychom tedy my obyvatelé na naše kuponové politiky nadávat, nýbrž jim musíme být vděčni za uchování míru. Takto nám alespoň zůstala Hradčana, Karlův most a i jiné mosty, a také domy zůstaly neporušené (i když pro exekutory). Po tom humanitárním bombardování by u nás sice zůstaly docela velké krátery, kam bychom si potom ovšem mohli napustit vodu a věnovat se chovu ryb, podobně jak to dělali obyvatelé v Kambodži a Vietnamu po mírové misi Američanů. A chovem kaprů bychom zvýšili naši potravinovou soběstačnost. Dnes si ryby raději dovezeme, mořské jsou prý stejně zdravější.

Snad po zničení už třetí země to obyvatelstvo naší země pochopí a našim tehdejším politikům, kteří ještě furt vedou a řídí naši vlast, za jejich rozvážnost a moudrou předvídavost začne stavět pomníky už teď, za jejich života, v nadživotní velikosti.

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments