Nový šéfredaktor: Editorial

Vážený čtenáři,

 

v posledních týdnech jsme stáli na křižovatce. Museli jsme zvolit jednu ze dvou cest, aniž bychom viděli, co čeká za horizontem.

 

Jeden z ukazatelů směřoval k jistotě a stagnaci. Na druhém byla nejistota spojená se šancí na spojení s velkou, zavedenou značkou.

 

Jsem přesvědčen o správnosti našeho rozhodnutí. Začlenění do mediální skupiny Mafra je ten správný směr.Znamená to konec hry na žurnalisty a začátek opravdové práce.

 

V portfoliu nového majitele nás čeká pozice společenského zpravodaje. Oproti konkurenci v podobě Extra, Super a Bleskově si však zachováme více politické zaměření.

 

Přes drobné obměny zůstává stejné i jádro redakce. Můžeš se tak nadále těšit na ostrou kritiku z pera Stana, který se nově stává redaktorem rubriky Lifestyle. Nedílnou součástí nových OutsiderMedia bude pravidelný editorial, který připravuji já, Gotty, z pozice nového šéfredaktora. Tým posílí Miss Evis, která Tě překvapí čtivými články ze světa zvířat a Miss X se zprávami ze života celebrit. Dále nám dočasně a naprosto nezištně budou vypomáhat kolegové z redakcí iDnes a Lidovek, můžete se tedy například těšit na fejetony od Karla Steigerwalda, investigativní černou kroniku od Radka Kedroně či skandální fotečky od smluvních paparazzi. V neposlední řadě však spoléháme i na Tebe, náš milý čtenáři.


Pevně doufám, že nám přes všechny změny zachováš přízeň, budeš i nadále aktivním diskutérem a sem tam pošleš příspěvek nebo alespoň tip na šťavnatý článek.


S úctou,


Gotty

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments