Obama a Biden budou chránit zločince z Bushovy vlády
22. prosince 2008

Je příznačné pro politiku Baracka Obamy a Joe Bidena, že tito muži, kteří slibovali „změnu“, nesledují v každém okamžiku jejich přípravy na převzetí moci nic jiného než kontinuitu. Je dobré vědět, že oba budou chránit zločince z Bushovy vlády před stíháním za podporu mučení, porušení americké ústavy a pošlapání Ženevských konvencí.

Když byl nově zvolený vicepresident Joe Biden dotázán svým hostitelem v televizi ABC George Stephanopoulosem, jestli budou špičky Bushovy vlády stíhány za to, že nařizovaly ponižování vězňů, Biden řekl, že on i Obama by se měli soustředit na budoucnost a přidal: „Myslím si, že bychom se měli dívat kupředu a nikoli vzad.“

Taková rétorika směřuje přímo do srdce gigantického podvodu nazvaného „Obamova změna“. Tato mystifikace teď rozčiluje miliony oklamaných Američanů, kteří se naivně domnívali, že volba menšího ze dvou zel by mohla způsobit něco jiného než více zla.

Možná, že Göring, Ribbentrop i zbytek nacistů stíhaných v Norimberku za jejich válečné zločiny zvolili špatný způsob obhajoby, když tvrdili, že pouze „plnili rozkazy“. Měli raději prohlásit, že by se „svět měl dívat dopředu a nikoliv zpět“. Podle Bidenovy a Obamovy představy o justici pak mohli vyváznout bez trestu.

Podobně by pedofilové a násilníci, kteří zneužívají děti a ženy způsobem, který není příliš vzdálen od způsobů, které byly schváleny v Abú Ghraibu, mohli taky říci policii, že zneužívaní a znásilňování nastalo v minulosti a všichni bychom měli jít a „hledět kupředu a nikoli zpět“.

Obama a Biden, s jejich faktickým omilostněním nařizovatelů mučení z Bushovy vlády, kryjí záda tomu, co se stalo na místech jako je Abú Ghraib, včetně ubití lidí k smrti, znásilňování lidí holí namočenou do kyseliny a sexuálního zneužívání dětí, a budou v tom pokračovat tak, aby to nemělo žádné následky.

Samozřejmě, že by se s těmi, kteří chrání válečné zločince před stíháním, nemělo jednat lépe než s válečnými zločinci samými, a pokud skutečná „změna“ přijde do USA, Obama a Biden budou čelit té samé spravedlnosti jako Bush, Cheney a Rumsfeld.

Zdroj: Prison Planet

Překlad: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments