Otevřený dopis: Přejeme Vám, abyste žil společně s nácky na hodně vzdálené planetě
Otevřený dopis:

 

K rukám pana prezidenta a jeho poradce pana Hájka:

 

Pane Hájku,

 

reagujeme na Váš veřejně pronesený názor (dle tisku), že by nacistům neměla být upírána svoboda slova. Přejeme Vám, abyste žil společně s nácky na hodně vzdálené planetě, abyste tam se svobodou jejich slova chcípal hlady v koncentráku, abyste byl těmi, jejichž svobodu slova hájíte, mučen, a aby Vám po splynování v plynové komoře náckové vymlátili z Vaší nevymáchané držky zlaté zuby, pokud nějaké máte. Když neomezená svoboda slova, tak budiž – jste lidská  ZRŮDA a ZMRD

      Samozřejmě, že si jsme vědomi, že jsme nyní překročili určitou lajnu, ale činíme tak vědomě a úmyslně. Abyste si tu lajnu, co už je takzvaně za hranou, uvědomil i Vy – jako člověk, když už ne jako jako poradce – vicekancléř  prezidenta. Největší debilové jsou totiž ti, co donekonečna relativizují, kteří neznají žádné meze. Ne vše je totiž politickým přesvědčením. Pokud někdo založí politickou stranu, v jejímž programu bude kastrace takových imbecilů, jako jste Vy, budete rovněž požadovat svobodu politického projevu pro tupouny z takovéto strany?  A když extrém, tak vyslovíme jako příklad další. Kdyby bylo možné lidem snímat myšlenky, tak již jen pomyslet na to, že některý národ (či rasa) je podřadný, že má být vyhuben…,  podobně jako tento názor vyslovit či v souladu s ním konat, nebo již jen pomyslet, že by náckové a rasisté měli mít svobodu slova, by mělo být trestné. Vy jste ale nepomyslel, Vy jste to veřejně vyslovil, napsal a nabádáte k tomu (dle idnes.cz). Chybama se člověk učí, chtyrej na cizích, blbej na svých a úplnej idiot, co má v hlavě totálně nasráno, se nepoučí nikdy.

     

     Nevinní lidé, nevinné děti, všichni umučení v koncentrácích, už ale nedostali šanci se poučit. Co si myslíte, že by asi učinili, kdyby vstali z mrtvých? Co by asi řekli na Vaše úchylné názory ? Popliváváte tímto výrokem všechny oběti nacistické zvůle. 

 

     My ale věříme, že lidstvo není nepoučitelné, a že takoví magoři, jako jste Vy, budou spolu s nácky jednou vystřeleni na Mars, že nesmí mít na této krásné planetě, planetě Zemi, místo mezi civilizovanými lidmi. 

   Podle Vaší teorie by tedy měl být zrušen paragraf (zdroj Wikipedie)  "Navádění k trestnému činu § 24 Trestního zákoníku (40/2009 Sb.). Dle něho Navádění je činnost, při které jeden člověk, návodce, přesvědčuje druhého, naváděného, aby vykonal nějaký čin. Předmětem navádění může být prakticky jakýkoli čin. Obvykle má z tohoto činu návodce prospěch. Návodce často navádí proto, aby se sám vyhnul odpovědnosti za tento čin. Pokud je tento čin trestným, je i navádění k němu ve většině jurisdikcí trestné".

 

     Jestliže je tedy trestné vraždění dle nacistické ideologie, potom logicky musí být trestné i v duchu této ideologie žvanit, psát, propagovat…, tedy navádět k trestnému činu.

 

     Tento dopis byl rozeslám občanům, státním institucím, pol. stranám, občanským sdružením, odborům, církvím, studentským organizacím, médiím… s cílem,  aby národ vyšel do ulic s požadavkem Vašeho odvolání a odstavení od moci či z funkcí všech gaunerů, kteří se, byť podle ksichtu (změříme Vám a jim lebku dle našich měřítek) podobají Vám. Tuto absurdnost se selekcí podle ksichtu a s měřením lebky, jakožto další vyslovené extrémy samozřejmě nemyslíme vážně, tudíž k tomuto činu ve skutečnosti nikoho nenavádíme.

      

 

RYVD&spol., nezávislá prognostická sekce  

 

http://zpravy.idnes.cz/neberme-neonacistum-svobodu-slova-nabada-hradni-vicekancler-petr-hajek-13k-/domaci.asp?c=A101110_181751_domaci_jj

 

http://cs.wikipedia.org/wiki/Nav%C3%A1d%C4%9Bn%C3%AD

(Pozn. edit.: Autentické znění bez redakčních úprav, s výjimkou barevného zvýraznění pravopisných chyb, nespisovných tvarů, urážek a vulgarismů:

červená – pravopisné chyby a nespisovné tvary

žlutá – urážky a vulgarismy)

 

Stanův komentář: Co myslíte, je to dopis od rozhořčeného antifašisty, nebo neonacistická provokace? Pokud je to první varianta, měl by si Petr Hájek, poradce pana prezidenta, zajistit policejní ochranu, pokud to druhé, nebudou ti "náckové" tak hloupí, jak nám je ze všech stran prezentováno.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments