Pamatujete si na Bóbika z reklamy na Centrum? Víme, kde skončil!


Každý si jistě pamatuje tuto asi nejvtipnější reklamu na Centrum.cz, kde blonďatá panička svěří svého buldočka obsluze při vstupu do čínské restaurace se slovy: „Postaráte se mi o Bobíka?“. Následně jí obsluha upečeného pejska přinese na zlatém podnosu. „Bóbika“, zazní z kuchařových úst, a pak už následuje jen blondýnčin zděšený jekot.

 

Reklama se v roce 2007 stala hitem, a tak buldoček, který je ve skutečnosti fenka Jitrnička, dostal další příležitost blýsknout se v reklamním spotu téže společnosti. V nové kampani si Jitrnička vyzkoušela různé herecké polohy – přejel ji vlak, sjel po ní blesk, sežral ji žralok a dokonce se střetla ve vesmírném souboji se psem Lajkou. Před diváky však reklama neobstála a Jitrnička čelila těžké kritice.

 

Další role se Jitrnička následující dva roky nedočkala. Její majitelka, PR manažerka Centrum.cz fenku v rozhořčení odkládá do psího útulku v Mikulovicích. Zdecimovaná psí herečka odmítá jíst a straní se ostatních spolubydlících.

 

V červnu 2009 přichází další rána v podobě stoleté povodně. Rozbouřená řeka Bělá dosáhne 3. povodňového stupně a odnese střechu mikulovického útulku. Tragicky umírá několik opuštěných pejsků a Jitrnička se pohřešuje. Po dvou dnech konečně přichází zprávy – střecha útulku doplavala do 7 km vzdálené obce Písečná a na jejím komíně sedí vyděšený pejsek. Celý národ prostřednictvím obrazovek napjatě sledoval, jak Jitrničku zachraňuje místní sbor dobrovolných hasičů . Po pětihodinové akci se vyčerpanou fenku podaří vyprostit a Jitrnička nachází své dočasné útočiště u náčelníka místních hasičů Zbyňka Vopičky (41).

 

Zlom v životě feny nástává následují týden. U Vopičkových zazvoní telefon a samotný Jiří Srstka nabídne Jitrničce roli ve svém pořadu Chcete mě?. Jitrnička neváhá a ve druhém srpnovém dílu Chcete mě? z roku 2009 se opět vrací na obrazovku. Hned po odvysílání pořadu štáb ČT obdrží nadšený telefonát od divačky Jarmily z Pelhřimova (58) a Jitrnička putuje do nového domova, kde po boku paní Jarmily šťastně žije dodnes.

 

Naše redakce se minulý týden rozhodla Jitrničku v Pelhřimově navštívit. „Od té doby, co jsem si fenečku z Prahy přivezla domů, nikdy nejsem sama. Jsme jako nejlepší kamarádky, všechno děláme společně. Když jdu z domu, vždycky si ji vezmu sebou, ani jí nemusím dávat na vodítko. Nikdy neutekla, ani se mi neztratila. Jitrnička je miláček celé ulice a sousedi ji často nosí psí dobrůtky. Když jsem ji viděla poprvé, byla kost a kůže. Podívejte, jak se nám hezky spravila.“, uvedla důchodkyně Jarmila držíce spokojenou a hezky vykrmenou fenu v náručí.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments