Pan Kubera šéfem ODS?

V blogu na Aktuálně přišel pan Kožušník, ředitel sekretariátu předsedy Senátu s nápadem, že by novým šéfem ODS mohl být bývalý senátor Jaroslav Kubera. Se stejnou ideou se dostavili i východočeští představitelé této strany.

Jistě stojí za zamyšlení, že v době všeobecných výzev k šetření za účelem snížení státního dluhu a v době zavádění poplatků všeho druhu se pan Kubera přihlásil s požadavkem, aby plat senátora činil 271 000.- Kč měsíčně. Jde o součet všech senátorských požitků. Jak mi před časem vysvětlil páně Kuberův kolega, také bývalý senátor a jeho soukmenovec, na tyto peníze má prostě nárok a to i v případě, když úřaduje doma, nemá asistenta a bydlí tak blízko Senátu, že tam dochází pěšky. Když jsem nesměle oponoval, že při domácí práci přece nemůže pobírat peníze na nájem kanceláře, dozvěděl jsem se, že samozřejmě může, protože by jinak domácí prostory mohl pronajímat. Na tuto logiku se už nedalo uvést vůbec nic. Prostě, senátorský plat je tak ubohý, že si jeho poživatel musí přilepšovat všemi možnými způsoby.

Pan Kubera jako propagátor těchto názorů by určitě byl velice důvěryhodným předsedou ODS – téměř tak důvěryhodným, jako současný lídr této strany.
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments