Pecinovic Plastici a jiní desperáti

Moto: Opakem fašismu a komunismu není jejich zákaz, ale skutečná svoboda.

Dovedu si představit, že hudební produkce skupiny Plastic People of Universe lze s úspěchem použít k mučení. Pusťte to na půl dne zatvrzelému Al Kaidistovi a řekne vám i kdy naposledy posnídal vepřové s Usámou. Jen málo kdy jsem slyšel uslyšel zrůdnější zvuky a to včetně skřípění brzdícího vlaku, přistávajícího letadla nebo zpěvu Ilony Czákové. Ale když se to někomu líbí… Zavírat lidi za muziku je zrůdnost, i když vypadá takto:

Po dvacetiletém pochodu po cestě pravdy a lásky naše elita opět dospěla do stavu hluboké  lži a nenávisti. Už máme zase ideozločince a ideozločinecné bandy, politické vězně, zavřené muzikanty (ať jsou jakkoli špatní) a organizátory nevhodných koncertů (1, 2). Ke stíhání stačí politicky nekorektní projev, ta správná nálepka a totalitní myšlení "demokratické" elity. Zbytek funguje jako dobře namazaný stroj. Uměle zkonstruovaný trestný čin, český verbální ideozločin, pak poslouží ke kriminalizaci takového jednání a "nezávislá" média bohatě splní úlohu bývalého Rudého Práva. Kampaňovitost a cíle policejních akcí pak také nepřinášejí nic jiného.

 

Opakování matka moudrosti

 

Nevěřil jsem, že to zažiji ještě jednou. Chybí jen příkaz, aby se při významných  výročích odevzdávaly do úschovy válce psacích strojů. Asi proto, že psací stroje byly již technicky překonány. Dělostřelecká příprava před soudním útokem na Dělnickou stranu je důkladná, a je otázkou, koho režim nechá obhajovat její existenci. Mezitím kolaboranti s cizí mocností, ekonomičtí teroristé a podvodníci, sedí v parlamentě a skrz média poučují o morálce. Stejně, jako před 20. lety. Elina Makropulos musela být tim životem opravdu znuděná, už chápu.

 

Převzato z blogu Nautilus

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments