Pižibrýle pro pěkný svět

Svět je zlý, krutý a ošklivý. Násilí je denně na předních stránkách novin. V televizi jste nuceni sledovat vraždy v přímém přenosu. Podvyživené africké děti na vás zírají ze stránek časopisů. Hned vedle plakátu vaší oblíbené kapely visí obrázky zbytků zárodku po potratu. Některý z vašich sousedů bije svoji ženu. Může se dokonce stát, že cestou v noci v parku uvidíte loupež nebo znásilnění. Skoro jako by se od Vás očekávalo, že s něčím z toho můžete něco udělat…

 

Jako první a jediní Vám nabízíme praktické a především levné řešení. Naše pižibrýle si můžete sami vytisknout na domácí tiskárně pouze za cenu papíru a inkoustu. Po vystříhnutí a upevnění na běžné sluneční nebo dioptrické brýle podle obrazového návodu už Vás nebude nic z výše jmenovaného obtěžovat. I podprůměrně bystrý občan zvládne jejich používání. Stačí vždy nasměrovat svůj pohled otvorem mimo nežádoucí a ošklivé věci. V případě, že nestihnete nasměrovat otvor včas, nezoufejte. Stačí zaostřit na krásně růžový povrch pižibrýlí pootočit hlavou a zkusit to znova. Brýle se skvěle hodí pro čtení článků na Outsidermedia. Doporučujeme používat současně se špunty do uší.

 

(Pozn. red.: S užíváním brýlí pro pěkný svět je bohužel spojen autorský poplatek 200,- Kč. Platbu proveďte bezhotovostně po první aplikaci pižibrýlí na číslo účtu dole pod článkem. Děkujeme!)

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments