Podraz tisíciletí, další 9/11 nebo boží mlýny?
Stovka nejvýznamnějších polských nacistických jelit vlezla do jednoho letadla, které pak spadlo. Co za tím vězí?

 

Nabízí se, že je mohli po zásluze zlikvidovat Rusové. Pokud si vzpomenete na film Podraz, tak toto by byl podraz tisíciletí. Cílem polských nacistů totiž bylo Rusko ponížit. Jejich cílem byla Katyň, kde němečtí nacisté za druhé světové války postříleli několik tisíc polských důstojníků, a nacistická propaganda pak rozhlásila, že to udělali Rusové. Pozdější, na objednávku amerických nacistů vyrobené „důkazy“, které měly vinu Rusů „potvrdit“, jsou jasná falza. 1 2 A všichni Poláci, kteří do Katyně letěli, to velmi dobře věděli. A letěli tam proto, že si mysleli, že protože „celý“ svět nacistickým lžím uvěřil, pokořené Rusko si nemůže dovolit říci pravdu, musí na „hru“ přistoupit, a „sypat si popel na hlavu“.

Pro tuto variantu by svědčil fakt, že Rusko přinejmenším od odražení americké invaze z Gruzie již mlčet nemuselo, mohlo říci, jak to bylo – a přesto mlčelo. Bylo snad cílem počkat, vylákat polské nacisty do Katyně, a „dát jim to vyžrat“? Svou účast přislíbil i Putin. Snad v polských nacistech vzbuzoval i naděje, že se bude i omlouvat za to, co provedli jejich němečtí kolegové. Nezapracovala KGB na výběru těch, kteří měli být pozváni, neprosadila nějakým způsobem, že poletí všichni jedním letadlem, což zcela odporuje zvyklostem? Pro by svědčila i skutečnost, že by se taková akce na Putina – judistu hodila. Využít útoku protivníka, jeho energie, ještě mu pomoci směrem, kterým útočí … ale na hubu.

Jako argument proti se uvádí, že Putin není žádný komunista, ale oligarcha, a pokud někdo hází něco na komunisty, dokonce se mu to hodí, protože to snižuje možnost, že by se mohli vrátit k moci. Ale pro americké, české (a všechny podobné) nacisty bude Rus vždy komunistou, i kdyby mával vlajkou s hákovým křížem. Využijí každé příležitosti, aby „neárijské“ Rusy zostuzovali. Jedná se o nechutný útok na celé Rusko, všechny Rusy. Z jakého důvodu se Rusové takovou dobu nebránili a ani teď nebrání? Proč si nechají takovým způsobem s odpuštěním „srát na hlavu“?

…Podobně česká nacistická pravice také stále předhazuje KSČM sametové procesy z padesátých let, třebaže je známo, že je provedly Spojené státy za pomoci britské tajné služby – která pro Američany vždy dělala špinavou práci – a dnešní komunisté s tím už nemají vůbec nic společného. (Viz kniha Stewarta Stevena z roku 1974 Operation Splinter Factor, česky vyšla v roce 1991 pod názvem Výbušnina a v roce 2001 pod názvem Komunistické zločiny a CIA.) A čeští pravičáci o tom také dobře vědí – ostatně se někteří z nich nebo jejich rodiče na procesech podíleli.

Polským nacistům možná nedošlo, že postavení Ruska ve světě je dnes poněkud jiné než dříve – zvláště po vyhnání Američanů z Ukrajiny, po podepsání smlouvy USA s Ruskem, ve které USA poprvé přistoupily na paritu v počtu atomových zbraní (dosud si vždy vymiňovali, že budou mít atomových zbraní podstatně víc než Rusko), a v době, kdy zrovna probíhá jejich vyhánění z Kyrgizie, a hrozí svržení jejich loutek v Gruzii, kde již byly svrženy vloni, a byly sice s pomocí amerických vojáků opět dosazeny k moci, ale podruhé by to nemuselo být tak snadné. (A také poněkud jiné než postavení KSČM na naší politické scéně.)

Chtěli se vyžívat v tom, jak Rusové budou muset při příležitosti vylhaného 70. výročí katyňského masakru (jak víme, došlo k němu mnohem později – postříleným zajatcům, kteří měli být tři roky pod zemí, nestačil ani zvlhnout tabák v kapse) říkat, jak má císař krásné šaty. A Rusové možná, místo aby jim řekli, že je císař nahý (možná to i považovali za házení perel sviním), jim nejen řekli, že císař má krásné šaty, ale ještě: pojďte, odtud to ještě lépe uvidíte … a bác! …Pokud máme opět hledat analogii s naší politickou scénou, bylo by to podobné, jako kdyby KSČM udělala pro naši nacistickou pravici exkurzi na místo, kde byli sametoví odsouzenci padesátých let popravování … a všechny je tam „zhoupli“.

Problém je v tom, že „judistická filosofie“ akce by na Putina ukazovala až příliš jasně. A snad nejvážnějším argumentem proti této verzi je, že to, že to udělali Rusové, okamžitě říkal Havel, který ještě nikdy neřekl pravdu.

 

Další možností je, že letadlo „spadli“ američtí nacisté z al-CIA-dy. Polsko sice přišlo o svá nejvýznamnější nacistická jelita, ale jelita jsou snadno nahraditelná. A polský režim sice byl odporně nacistický, ale zase ne na slovo poslušný. Naopak chtěli se svou poslušností pořád kšeftovat. Připomeňme si, jak si třeba vymohli, aby američtí vojáci na základnách v Polsku podléhali polským soudům. …Polský režim navíc občas tak trochu připomínal chorvatského Ante Paveliče, který vytýkal Hitlerovi, jak se „fláká“, že v Německu ještě nějací Židé žijí, kdežto on již v Chorvatsku všechny povraždil.

Polsko přišlo také o celou svou generalitu. Ale nebylo to poprvé. Přede dvěma roky také zahynulo 20 polských vysokých důstojníků – také při zřícení letadla, kdy v něm také proti všem pravidlům cestovali všichni najednou, tehdy na americké vojenské základně. Polsko pak obrátilo, a souhlasilo s umístěním amerických atomových raket. 3  4  Že by američtí nacisté nové polské generalitě nevěřili? Vždyť je nasnadě, že mohla jednat ne na základě loajality, ale ze strachu, že by mohli dopadnout stejně…

Nejde americkým nacistům – zvláště poté, co byli „vypráskáni“ z Ukrajiny – o to, opevnit se v další linii, dosadit v Polsku poslušnější loutky? V Maďarsku zrovna nacistické loutky k moci dosadili, a v Polsku se navíc čekalo, že v blížících se volbách i tyto jejich loutky propadnou a k moci se dostane levice. Celé to „truchlení“ následující po pádu letadla je pro polskou nacistickou pravici až nápadně dobrou volební kampaní, a její šance obstát i ve volbách se prý výrazně zvedly. Podle jiných názorů však může tato přehnaná kampaň, spojená s pohřbíváním Kaczyńského v Krakově na hradě králů, ve Wawelu – ale hlavně vedle fašisty Pilsudského, válečného zločince, masového vraha a Hitlerova velkého vzoru – přinést spíš opačný efekt. (Ve svých táborech smrti Strzalkowo a Tuchola „hrdina“ Pilsudski povraždil desetitisíce ruských zajatců – zhruba desetkrát víc než kolik polských zajatců později zahynulo v Katyni.)

Tuto verzi by podporovalo tvrzení Lecha Walesy, že se jedná o „druhou Katyň“. Což si můžeme přeložit jako další akci provedenou nacisty s úmyslem svalit ji na Rusko. …Toto jeho tvrzení by mimo jiné potvrzovalo i mé tolik diskutované tvrzení, že ani v případě „první Katyně“ nebyla postřílených důstojníků (důstojníků fašistického polského státu, který Hitlerovi nabízel vojenskou pomoc proti Československu a válečných zločinců z polsko-ruské války) žádná škoda. Obviňování Ruska ale může být kontraproduktivní: když se bude do věci moc rýpat, může to vést k šíření skutečných informací o Katyni, a k vyblednutí obrazu tak usilovně šířeného propagandou již od Goebbelse. …Což by zase hrálo pro Rusy.

…Nebo nechali Rusové americké nacisty akci na svém území provést, protože mají plány, jak další vývoj vést ve svůj prospěch? Proto tu „komedii“ hrají dál?

 

A konečně mohlo skutečně jít o náhodu. Jak ale takovou náhodu vysvětlit? Že by už konečně modlitby a meditace šamanů zabraly, temné síly ztratily svou moc nad světem, a odstávka božích mlýnů skončila? …„Árijští“ Poláci se chtěli sadisticky vyžívat pohledem na ponížené a ponižující se „neárijské“ Rusy, potupně po nich opakující jejich hnusné lži … a jejich pámbíček je potrestal?

Na to můžeme říci jenom: Dobře jim tak! Pokud tomu tak bylo, a spravedlnost ve světě opět začala fungovat, můžeme čekat, že teď nacisté začnou padat jeden za druhým…

 

14. dubna 2010


Foto: zdroj

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments