Pokus o zatčení Henryho Kissingera v Dublinu

 

Jak bylo řečeno dříve, v Dublinu se minulý týden konalo výroční setkání Trilaterální komise. Mezi 300 účastníky byli i David Rockefeller a Henry Kissinger.

 

Kolegové ze "Sovereign Independent" mi sdělili, že místní aktivisté předali irským  policistům (Garda) u hotelu Four Season, kde tito střežili uvedené setkání, kopii zatýkacího rozkazu na Henryho Kissingera a požadovali jeho zajištění.

 

Zde je video s celou předávkou dokumentů irské policii.

  

Smysl celé akce spočíval v jasném informování příslušných orgánů o přítomnosti Henryho Kissingera v Irsku 8. května 2010, veřejné předání zatýkacího rozkazu a výzvu k provedení zatčení hledaného válečného zločince.

 

Na Henryho Kissingera byl ve Francii a Španělsku vydán zatykač z důvodu podílu na zločinech fašistické Pinochetovy diktatury v Chile. Je obviněn z podílu na zabití španělských a francouzských občanů.

 

Policie poté uvedla, že nemohli zatykač použít, protože nejdříve by muselo tento dokument potvrdit irské ministerstvo zahraničí, jehož kanceláře ale byly o víkendu zavřené. Pusté výmluvy… Znamená to snad, že mezinárodně hledaní zločinci se mohou o víkendu v Irsku pohybovat zcela nerušeně?

 

Kissinger tak mohl uprchnout v neděli ráno v 11:00 h. Údajně ho cestou na letiště doprovázela policejní eskadra.

 

Irská vláda bez uzardění poskytla ochranu vrchnímu kriminálníkovi a nechala ho pláchnout, přestože existuje jednoznačný dokument EU, který požaduje jeho zatčení a vydání do Francie a Španělska.

 

Překlad: Hermogen der Kapuziner

 

Převzato z Alles Schall und Rauch

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments