Politický funus kmotra Petra

Na příštím sletu modrých ptáků se dá očekávat bratrovražedný boj Tuč(tch)ořovců , Langerů, Bémů, Tlustých, Topolánků a jiných osvědčených kmotrů. Možná vítězoslavně přijde pozdravit účastníky sletu z Hradu i otec zakladatel. A taky kouzelník, tedy Janouškův Kubice.


Bude to zajímavá podívaná na vrcholovou konferenci "občanských"  "demokratů". Kromě vyřešení otázky nástupnictví musí někdo také přednést citlivou pohřební řeč na politickém funusu bratra kmotra Nečase. V ní by měl vyzvednout zejména Toljův podíl na úpadku kmotrostrany a prohloubení demokratických pravidel pro působení neviditelné ruky všech členů bratrstva.


Jako speciální host by mohl na sjezdu bratrské strany vystoupit s tradičně citlivým projevem bratr Kalousek a poblahopřát  politické konkurenci k volebnímu úspěchu. Svým modrým bratřím by se mohl pochlubit úspěchem strany TOP (bez tradice, odpovědnosti a s prosperitou pro své sponzory), tedy neokoukané strany  okoukaných profláknutých  přeběhlíků, která se na krajské úrovni celostátně teprve etabluje. Účastníky sletu, zejména štědré sponzory, mecenáše a nejvýživnější kmotry by mohl pozvat k přeběhnutí do strany fialových přeběhlíků a STANujících Gazdíkovců ze Suché Lozi, kteří v krajských volbách, jež jsou jejich parketou, spolu s TOP taky "uspěli". 


Celý slet pořádaný ve Žlutých lázních by se pak mohl nést pod heslem: "Toskánsko neumřelo! Toskánsko žije!"

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments