Politický máslomlejn 2010 – 7. a 8. týden
Předal jsem to mladýmu … a takhle to dopadlo:

 

I přes klesající cenu slámových i dřevěných nemovitostí se pohádka o třech čunících blíží ke šťastnému konci.

Krajský úřad v Plzni nečekaně objevil účet s 600 miliony korun, najatý vyšetřovatel Sherlock Holmes k tomu uvedl: „Je zřejmé, milý Watsone, že jde o peníze, které obyvatelé Česka skryli před zdravotními pojišťovnami. Zdá se být velmi podezřelým, že Češi nepoužili tyto prostředky například ke splacení dluhů svých zaměstnavatelů,“ dodal detektivní velikán.

Po dlouho  očekávaném zákazu Strany mužů s poruchou růstu vlasů (SMPRV) začala veřejná diskuze o možnosti zákazu Strany za práva rudé menšiny, hlavně Komančů (SPRMHK). Podpořit členy první zmíněné strany přijel i známý židovský neonacista Finkelstein. Jeho plánované vystoupení na půdě Poradního Sněmu Moudrých (PSM) bylo nečekaně zrušeno kvůli efektu padajícího hovna, vzal tedy zavděk alespoň vystoupením v televizní show Jana Krause. Rasista a antisemita Kraus však za sebe vyslal nečekaného náhradníka.

Kvůli nárůstu prodeje dřeváků si loni výrazně polepšili dřevorubci, dále se dařilo lichvářům, penzistům a elektrikářům. Neúspěšný rok naopak zaznamenali majitelé větrníků a slunečníků, bankrotáři, mali i velcí kšeftaři, šejkové, švejkové a greenhorni. A kníže Karel, předseda Strany Starých Známých  (SSZ) se tomu jenom směje. Jemu se zatím daří.

Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
  Odebírat  
Upozornit na