Poselství Sajfa al-Islama Kaddáfího

Září 01, 2011

 
Mluvím k vám nyní z předměstí Tripolisu. Rád bych ujistil naše bratry kdekoliv, že právě bylo poledne, projeli jsme kolem Al-Azízije. Setkali jsme se tam s mládeží, setkali jsme se i s bratry ve Wershefanu, setkali jsme se i s lidmi z Nawáhíji el-Arbá. Navštívili jsme i oblast kolem Tripolisu, viděli jsme odvážné lidi a setkali jsme se i s mladými lidmi z míst jako je Abú Slím a El-Hadbá. Ujistili mne o skutečné situaci, já bych rád zase ujistil lid, že jsme tady, že vše je v pořádku, boj pokračuje a vítězství je blízko.

Naši bratři mi předali zprávu, že se konalo velké kmenové setkání ve Werfalle a Baní Valíd, na kterém se rozhodli odpovědět na slovní hrozby, které  dostáváme od ozbrojených rebelů a krys, ve kterých říkají, že se musíme vzdát, nebo použijí sílu a proniknou do Baní Valíd. Naše kmeny většinově rozhodly takto: „Jděte k čertu vy i NATO, toto je naše země a my v ní raději zemřeme“. Werfalla se vás ani vašich spojenců z NATO neobává, pokračujeme v boji a odporu až do vítězství, a to přesto, že NATO zasáhlo několik domů ve městě a zabilo celé rodiny. Pohřbili jsme své mučedníky, a to jenom zvyšuje naše odhodlání.

Co se týče území Fezzánu – to je zcela jednotné a všechny jeho kmeny jsou loajální k vůdci. Proběhla tam řada mítinků se stejným závěrem: nikdo se nebojí a nikdo se nevzdá. Prohlásili, že jejich dědové a rodiče bojovali s italskými koloniálními silami i bosí a nazí, ne jako nyní.

Co se týče hrozeb vůči Syrtě, odpověděli toto: Zkuste to a vstupte do Syrty, myslíte si, že je to jako jít do parku. Syrta má na obranu více než 20 000 ozbrojených mladíků, plně vyzbrojených a připravených. Obehnali jsme Syrtu několika valy, jsme na cestě k vítězství a oni hovoří o dobytí Syrty!

Je to mediální kampaň, která má ovlivnit veřejné mínění a vytvořit zmatek a chaos. Rádi bychom vzkázali do ostatních měst, že vytrváme a že naše vedení se těší dobrému zdraví, vše je normální, popíjíme čaj a kávu, a jsme zde v naší zemi, abychom ji bránili. 

A máme vzkaz i pro naše bratry v Tobruku, Al Bajdě, Benghází, El Marí, Zlitánu, Tripolisu, aby byli připraveni k akci, kterékoliv místo, které je zaplněno krysami, které nemůžete vystát, musíte napadnout, napadejte i kontrolní stanoviště a zničte je, musíte je nechat krvácet dnem i nocí, dokud tato země nebude očištěna od ozbrojených rebelů. Všichni jste za to odpovědní, stejně jako vaše vedení je odpovědné za vás.

Převzato z Mathaba.net

Překlad: onlooker

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments