Poslední papež bude černý (Stará věšťba)

Čtenáři studující esoteriku a zabývající se mystikou, kteréžto okultní obory jsou dnes v široké mediální a lidové oblibě, jako předtím třeba vědecký materializmus a marxizmus-leninizmus, možná dobře vědí o věštecké předpovědi, která snad pocházející ze staré Prahy. Tato tvrdí, že poslední papež před koncem lidstva bude černý.

Na první pohled se nám tato věštba může jevit jako ničím neodůvodněný nesmysl. Papežem se jistě může velmi snadno stát černoch, vždyť jistě mnozí z kardinálů a vysokých církevních hodnostářů jsou černé pleti, a nemusí se na tom zakládat žádný pověrečný konec světa.

Předpověď je ze staré doby, kdy veškerou moc na tehdy geograficky obsáhnutém světě, nad státy i národy, třímala církev. Papež by tedy skutečným ředitelem zeměkoule a prezidentem světa. Církev byla nejmocnější světovou velmocí, a proto prostý věštec vyjádřil svoji vizi personifikováním na papeže. Dnes však při vší úctě církev ani papež nehrají první roli. Tuto zastávají světové velmoci, z nichž USA je nejhlavnější. Jistě jste již pochopili, kam mířím.

Současný nový prezident světa (USA) a papež naší víry je černé pleti. Mnoho občanů USA, Ameriky i celého světa do něj vkládá své naděje na globální pozitivní změnu. Naprosto pomineme předpoklad, že obratu nelze dosáhnout bez světové katastrofy rozměru Posledního soudu.

Nebuďme ani naivními vykladači starého proroctví z města založeného a obývaného našimi asijskými bratry! Nebuďme povrchní, a neuďme rasisty! Ono staré proroctví z prahu světů, z Pražské brány světa tohoto a onoho (pozemského a pekelného) se jistě nevztahovalo na barvu pokožky vládce světa. Naopak, má naprosto racionální základ. Posledním vládcem světa před jeho Posledním soudem a koncem bude Ďábel. A ten je přece černý!

A novému prezidentu USA a potažmo celého světa z celého srdce my všichni dobří lidé přejeme všechno dobré a všechno nejlepší! Přejeme si, aby se jemu i nám kroky světa, který došel na bezvýchodný konec, podařilo na poslední chvíli obrátit správným směrem!
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments