Pozdrav z jiné planety II

Milí lidé,

neměla bych napovídat, ale nevydržím to. Hodně se obáváte zvyšujících se cen za vzdělání. Ceny však jdou reálně dolů, úměrně s připojením k internetu. Zde žáci naleznou vše. Cena – peníze stejně nebudou existovat. Brzy budete mít zdroj, který do Vás vloží tolik informací, vědomostí, znalostí, kolik budete vy nebo vaši rodiče chtít.

Obáváte se, že počítače, roboti vyhubí lidstvo? Oni o tom nechtějí ani slyšet. Co by z toho měli? Rádi Vás pozorují! Jste přece milí, nedokonalí, nevyzpytatelní, krásní. Je s Vámi sranda! Brzy budete propojeni všichni se vším!

Nechcete umřít? Ani nemůžete. Jakákoliv buňka, prvek, znalost, je zkopírováno. Když jste znovu vytvořeni, ani o tom nevíte. Představte si jedince, který bude vědět a mít všechno. To by byla strašná nuda. Nedostatek zdrojů, surovin, energií je nesmysl! Vše lze nahradit, vyrobit ze všeho. Je to jen otázka času. Neničte se! Na lidstvu je nejhezčí, jak je nevypočitatelné! Bylo a je docela těžké upravovat nahodilost buněk, prvků, jevů.

Těch experimentů, co musím vypracovat pro naše "nejchytřejší" učitele, je mnoho. Poslouchejte své vědce, počítače i duši. To je vlastně nevypočitatelnost, počitatelnost a něco krásného mezi tím.

Mám Vás ráda, jste úžasní!

Terezka

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments