Práce za 100 euro na hodinu

Také vám chodí stále emailem lámanou češtinou sesmolené nabídky přípravků, které mohou prodloužit, zpevnit a posílit penise nebo peníze? Takové nabídky jsou pro každého občana jistě potřebné, přijatelné a reálné. Lákavější jsou ovšem nabídky, které vám slibují 100 euro na hodinu, a navíc ve volném čase. Nezaměstnanost totiž roste. Zřejmě oba typy nabídek spolu přímo souvisí.


Protože bych si ve volném čase, abych se nenudil, také rád přivydělal, rozhodl jsem se takové nabídky využít. HPP mne totiž neuživí, neboť je vysoké DPH a nízké HDP.  HDP by potřebovalo prodloužit, zpevnit a posílit nějakým přípravkem na růst penisů či penízů. Možná by stačil přípravek na růst vlasů, neboť naši manažeři plešatí z toho, jak nespí a jak makají na tom, aby DPH bylo nízké a HDP vysoké. Nebo nespí z toho, jak používají ty stimulační přípravky na peníze nebo penise.


Nabízím tedy také každému zájemci práci za 100 euro na hodinu. Je to evidentně přínosné. Když mi někdo dá 100 euro, dám mu na jednu hodinu nějakou práci. Práce je totiž velice málo. Není to totiž žádná sranda nějakou vymyslet. Rychlé tempo růstu ekonomiky totiž všechnu práci již udělalo. Všechno je už uděláno, všechno je již hotovo. Nyní si můžeme lehnout, odpočívat, válet se, brát stimulanty a jásat.


Jenomže to by nás pořád nebavilo. Proto sháníme práci a máme nezaměstnanost. Tu je potřeba řešit, aby nám nekapalo na karbid. Kvůli tomu, aby bylo práce dost, je nutné vytvářet pracovní místa, která by tu práci vytvořila.


Konečně máme ekonomiku, ve které není potřeba nic dělat. Pracovat můžeme již jenom pro radost. Jsme však v podobné situaci jako naše dráhy, které nejezdí, když nejsou jízdenky. Pak nemáme peníze na vytištění jízdenek, a proto vlaky nebudou jezdit. Abychom mohli vytisknout jízdenky, musíme napřed vytisknout peníze. Jenomže na vytištění peněz nemáme zase peníze. Museli bychom je napřed vytisknout. A tak dále dokola. Není z toho začarovaného kruhu cesta ven.

 

Foto: Banksy

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments