Prasečí chřipka: Italové požadují zpět peníze

Řím – Zatímco si nechal italský premiér Berlusconi možná pozlatit své nejnovější „zranění“ v obličeji, jdou politici v Římě na barikády kvůli již dále nepřehlíženému podvodu s novou chřipkou. Podle zpráv italské zpravodajské agentury ANSA požadují politici pod vedením předsedy strany „Il Popolo della Liberta“ senátora Maurizia Gasparriho parlamentní přezkoumání nákupu nové očkovací látky proti údajně životunebezpečné chřipce. Označili v této souvislosti výrobce a zúčastněné vědce za „farmaceutické žraloky“ a hovoří o „ilegálních ziscích“, které nyní musí zodpovědní zaplatit zpět italskému lidu. ANSA uvádí, že se nechalo očkovat jen velmi málo Italů a miliony dóz očkovací látky teď jsou bezcenné a konec „nákupního rauše“ nebude ještě dlouho v dohledu.

Také v Itálii se odhalila životunebezpečná nemoc, označovaná dubiózními vědci jako chřipka A/H1N1 jako krach. Údajně mělo na ni ochořet 800 000 Italů, přesto však na následky viru zemřelo „jen“ 193 lidí, takže ve srovnání se všemi dosud jsoucími chřipkami prakticky skoro nikdo. Právě tak jako již u mrtvých v Polsku, kteří údajně zemřeli na prasečí chřipku, měli také všechny italské oběti jiná těžká a především chronická onemocnění. Ministerstvo zdravotnictví v Římě nakoupilo na nátlak WHO a farmaceutického průmyslu za přibližně 200 milionů eur pochybné a nevyzkoušené očkovací látky, které možná byly poprvé namíchány ve stejné laboratoři v Rotterdamu, jako byl již také původce probíhající pandemie.

„Je sotva možné nemyslet ve věci prasečí chřipky na spektakulární manévry farmaceutických podniků. Takové podniky jsou dostatečně potentní, aby ovlivňovaly média a informace, které umožní prodat občanům panicky i prostředky na růst vlasů. Tito „farmaceutičtí žraloci“ nesmí vyváznout s jejich ilegálními zisky“, řekl Maurizio Gasparri agentuře ANSA a poukázal na to, že teď propagátoři očkovacích látek z politiky by měli být zalarmováni a měli by se sami od sebe postarat o to, aby „lživě“ ztracené peníze byly navráceny. Světová zdravotnická organizace WHO, vědci z Německy, Holandska, Velké Británie, USA a Itálie a diversní politici, jakož i úřady a státní instituce vsadili, nejen podle přesvědčení a poznatků „Polskawebu“, na pokračující podvod k újmě více něž 200 států světa a ptačí a prasečí chřipka jsou produkty nějakého virologa z Rotterdamu.


Zdroj (německy), převzato z OSUD.cz, překlad OSUD.cz


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments