Pravda a láska, prezidentská volba a sudeťáci


Astr upozornil na zajímavější zradu, než je tanec na bruslích před nevhodným obecenstvem.


O názorech pánů Havla a Schwarzenberga jsem si iluze nedělal, proto mne knížecí podpora řezníka Kaddáfího (ani jeho následný obrat o 180°) nikterak nepřekvapila. Otázka sudetských Němců je však něco docela jiného, tu totiž český volič neskousne nikomu. Tak, jak je prezentována v těchto článcích (1, 2, 3), by při jen průměrném mediálním pokrytí zcela zničila (pravděpodobnou) knížecí kandidaturu v připravované přímé volbě prezidenta.

 

Jenže to nehrozí, tahle skupina má česká, zhusta do zahraničí vyprodaná média, dokonale zmáknutá. Vzpomeňme si, jak mediálně vytáhli z bahna původně ekoteroristickou Stranu zelených a změnili na spolek politických prostitutů. Zázrak mediálního stvoření TOP 09, jako spojení politických odpadků ze všech koutů politického spektra pod vedením chytrého machiavelisty Kalouska, něco, co by v případě volné soutěže idejí nemohlo ani vzniknout, natož uspět ve volbách, je také dostatečně poučný.

 

Přesto nejsou šance na politickou likvidaci této vlastizrádné skupiny nulové. Stačilo by, zejména u dříve narozených, popularizovat některé „pravdoláskové“ názory, volně navazující na ideologii německého nacismu. Vysvětlit, že nepřítelem nejsou směšní lepiči nálepek ani holohlavá spodina, ale nahnědlí extrémisté v nejvyšších patrech české politiky. S pomocí internetu, síly, před kterou se třesou atomové supervelmoci i arabští diktátoři, by se to mohlo podařit. Jen dostatečně informovat o tom, co je právě ve hře.

 

Převzato z Nautila

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments