Quislingové

Quislingové

 

ODS

Milan Bureš buresm@senat.cz tel. 556720567, 602550005
Pavel Čáslava caslavap@senat.cz tel. 352673377, 606960336
Pavel Eybert eybert@taborsko.cz tel. 605442824, 602271369, 723467976
Daniela Filipiová filipiovad@senat.cz tel. 603925733
Tomáš Grulich grulicht@senat.cz tel. 241762440, 606574547, 724770344
Jan Hálek halekj@senat.cz tel. 585203756, 737910651
Zdeněk Janalík janalikz@senat.cz tel. 573395572
Liana Janáčková janackoval@senat.cz tel. 602850581
Tomáš Jirsa jirsat@senat.cz tel. 603489926
Vítězslav Jonáš info@vitezslav-jonas.cz tel. 568423321, 724515011, 724514959
Tomáš Julínek julinekt@senat.cz tel. 542213006, 602447279
Tomáš Kladívko
Jaroslav Kubera
Jiří Liška liskajiri@seznam.cz tel. 493522430
Bedřich Moldan moldanb@senat.cz tel. 327512660, 732827248
Jan Nádvorník rathausova@p15.mepnet.cz tel. 274865550, 274860842
Jiří Nedoma nedomaj@senat.cz tel. 315602232, 737811212
Jiří Oberfalzer oberfalzerj@senat.cz tel. 311600215, 724085334, 257075107
Petr Pakosta tereza.sejkorova@valley.cz tel. 491422333
Alena Palečková tel. 284 822031
Jiří Pospíšil
Luděk Sefzig asistent@sefzig.cz tel. 371727146, 604363509
Vlastimil Sehnal sehnalv@senat.cz tel. 516431269, 603158306, 606878475
Zdeněk Schwarz
Přemysl Sobotka sobotkap@senat.cz tel. 485107859, 602175808
Jiří Stříteský striteskyj@senat.cz tel. 606755912
Pavel Sušický senator@susicky-ul.cz tel. 475503351, 603489877
Richard Svoboda solc@rsvoboda.cz 605830889, 542211917, 724773103
Karel Šebek sebekk@senat.cz tel. 603489920, 603489893, 317721025
Miroslav Škaloud
Jiří Šneberger sneberger@mmp.plzen-city.cz tel. 377220704, 739527526
Tomáš Töpfer topfert@senat.cz tel. 603525590
Alena Venhodová venhodovaa@senat.cz tel. 518355007, 518352879, 731112053
Václav Vlček vlcekv@senat.cz tel. 553621012
Alexandr Vondra vondraa@senat.cz tel. 416734893, 416731937, 257075143
Jiří Žák zakj@senat.cz tel. 606793415

KDU-ČSL

Jiří Čunek okvsetin@volny.cz tel. 571624580, 602458217
Václav Jehlička jehlickav@senat.cz tel. 774584841
Adolf Jílek jileka@senat.cz tel. 583213533
Václav Koukal tel. 461530588
Ludmila Müllerová ludmila@mullerova.cz tel. 465520168, 604321573
Petr Pithart obvod@pithart.cz tel. 469623671, 569424101
Rostislav Slavotínek rslavotinek@volny.cz tel. 542212058, 511115676, 737273886, 776814025

KOD

Jan Horník kancelar-kv@senat.cz tel. 353221900, 604271498, 603222921
Jana Juřenčáková jurencakovaj@senat.cz tel. 605969058, 577342881
Soňa Paukrtová tel. 483312784
Igor Petrov tel. 736770110
Karel Schwarzenberg schwarzenbergk@senat.cz tel. 233354014, +420257072745
Jaromír Štětina stetinaj@senat.cz tel. 776742420

Jediní, kteří dostali pro svůj hlas mandát od voličů, jsou senátoři Tomáš Kladívko, Zdeněk Schwarz a Miroslav Škaloud.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments