Re: Se špinavými metodami budu bojovat

Vážený pane premiére,

 

se zájmem jsem si přečetl Váš dopis paní Jourové a jsem upřímně zděšen.

 

Pozadí dopisu směřuje podle mne k tomu, aby menšina naší společnosti, která se zajímá o politiku, o ni definitivně ztratila zájem a přestala chodit k volbám. Pak se k urnám dostaví jen skalní voliči ODS, stárnoucí komunisté a hrstka skalních voličů ČSSD. Nedostaví se voliči, kteří jsou nespokojeni s Vaší vládou, nesouhlasí s jejími kroky a chtějí změnu Vámi nastaveného kurzu. Z Vašeho dopisu čiší tolik arogance, sebejistoty, totalitarismu a nenávisti, že tím blátem nahodíte veškerou politickou činnost v naší vlasti. Potencionální volič kterékoli strany (nikoli skalní) pak postaví zprávy z politiky na úroveň zpráv z opičince v ZOO. A k volbám se nejspíš nedostaví.

Paní Jourová Vám psala zasažena osobní tragédií a prosila Vás o pomoc. Vaše odpověď je ta, že kdyby tady vládla ODS a ne ten hrozný Paroubek, tak by se jí nic nestalo. Jen pro pořádek, kauza Budišov a Péťa vyplula na povrch těsně před volbami a měla poškodit ČSSD, jejímž byl (a možná ještě je) pan Péťa členem. Až později vyplavalo na povrch, že žádné ohrožení peněz nevzniklo, protože jejich výplata měla proběhnout až za několik měsíců, kdy správní orgány mohly zasáhnout. Policie se ale rozhodla pár dní před volbami pozatýkat všechny, aby tisk měl správné titulky ve správný čas. Že by toto iniciovala ČSSD, je opravdu logický nesmysl. Pokud nechápete, napište poškozené strany na papír a vedle nich strany, které podle vás tuto aféru iniciovaly. Pokud to ani poté nepochopíte, pak opravdu nejste člověk na svém místě.

Vezmu-li v úvahu, jak se stavíte k různým aférám, které se postupně objevují v ministerstvech pod Vaší správou, zamyslím se nad tím, jak jste se postavil k tomu, že Vaši poslanci shánějí, shromážďují a ve vhodných okamžicích používají informace k vydírání svých kolegů, spojím si to s okolnostmi kolem přestupu všech čtyř přeběhlíků v parlamentu do vládního tábora, pak nelze než dodat, že zloděj křičí chyťte zloděje.

Pane premiére, odstupte v zájmu nás všech.

Paní Jourová, cítím povinnost se Vám za dopis pana premiéra omluvit. Prosím promiňte.

SlimJim

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Nejnovější příspěvky