Rok 2013 s Džambulkou


Iveta Bartošová je jednou z nejvíce rozebíraných osobností českého šoubyznysu. Bulváry nabízí pouze útržky z jejího života, který bych přirovnala k telenovele. Proto jsem se rozhodla zpracovat celý rok 2013 od začátku do konce. Veškeré informace v tomto článku pocházejí buď z pochybných, nebo ještě pochybnějších zdrojů. Prosím čtenáře, aby následující řádky v žádném případě nezaměňoval za pravdu.

 

Je leden. Iveta Bartošová chodí se svým šlechetným ochráncem a bodyguardem Josefem Rychtářem. Mají oči jeden pro druhého. Vše z úkrytu podle a zákeřně sleduje její dlouholetý ctitel Zdeněk Macura. Aby toho nebylo dost, Macura utíká nahlásit na policii, že se na Ivetku chystá vražda. Popová diva k tomu s úsměvem uvedla, že se ohrožena necítí. Možná proto, že je v bezpečí se svým ochráncem Rychtářem. Ten Zdeňkův „vtípek” příliš neocenil a nechal se slyšet, že podá na Macuru trestní oznámení.

 

Po Rychtářově varování nastává období klidu. To by ale nebyl Zdeněk Macura, kdyby v březnu nepřišel s dalším obviněním. Tentokrát tvrdil, že Pepa svou přítelkyni zbil. Ten vše popřel – vždyť on si svoji Ivetku chrání, a ne naopak. Iveta se ale nečekaně dostavila na policii a podala trestní oznámení, kde Rychtářovy činy potvrdila. Po dvou dnech své oznámení stáhla s tím, že ji k jeho podání donutil jakýsi tajemný zloduch. Prý ji unesl, naložil do auta, odvezl na policii a tam jí přesně diktoval, co má říkat a dělat.

 

Už to vypadalo, že bude zase chvíli klid, ale Iveta je zřejmě zakletá. V půlce měsíce se totiž i s Pepíkem vybourali na cestě z charitativního koncertu. Údajně se snažili uniknout paparazzi fotografům a při kličkování po kluzké vozovce se jim řízení vymklo z rukou a vjeli do pole. Rychtář vyvázl jen s oděrkami. Chudák Iveta, která seděla na sedadle smrti, se vyšetření v nemocnici nevyhnula. Lékaři měli podezření na poranění hrudníku.

 

Další důkaz o jejím smolném osudu se objevil hned začátkem dubna, kdy Iveta zase bourala. Na jejím koncertě v Zaječí u Brna se opět objevil Zdeněk a chtěl si to vyřídit s jejím přítelem. Pepík se však úspěšně bránil. Nabízí se otázka – kdo řídil dosud neidentifikované auto, které Ivetu vytlačilo ze silnice? Byl to snad zhrzený Zdeněk Macura?

 

Začátkem května byla Iveta předvolána k soudu jako svědkyně kvůli sporu Josefa Rychtáře a jeho exmanželky, které vyhrožoval. Ach ten Pepík.

 

Ale to by nebyla Iveta, aby se k soudu opravdu dostavila. V den procesu spadla z kola a skončila na jednotce intenzivní péče se zlomenou klíční kostí v rameni a otřesem v mozku. V médiích se objevily spekulace o tom, že se žádná příhoda s kolem nestala a Iveta byla hospitalizována kvůli nadměrnému množství alkoholu v krvi. Ivetko, už zase?

 

O pár dní později se objevily nové problémy. Ani před celebritami se totiž voda nerozestupuje. Stejně jako tisíce dalších občanů byli Iveta a její přítel Josef evakuováni kvůli hrozícímu nebezpečí povodní. Záchranáři jim nabídli odvoz na místo, kam odváželi i ostatní v ohrožení, ale Iveta s Josefem raději odjeli k přátelům.

 

V červenci Iveta šokovala. Ukončila vztah s Rychtářem a odjela pryč se svým dlouholetým fanatickým pronásledovatelem Zdeňkem Macurou. Josef Rychtář sice se slzami v očích opustil Ivetin dům a popřál jí štěstí, ale nakonec to nenechal jen tak. Rozhodl se svou milovanou vybojovat nazpět. Obvinil Macuru z únosu a omezování svobody. Vše naznačovalo tomu, že Zdeněk s Ivetou urychleně odjeli někam na dovolenou, jenže bez Ivetiných dokladů. Po Ivetě bylo dokonce vyhlášeno celostátní pátrání.

 

Nakonec se Macura ozval policii a oznámil, že jsou s Ivetou v Itálii na dovolené a nechtějí být rušeni. Macura zvěřejňoval fotky „šťastné” Ivety na dovolené, na kterých však ona vypadala docela nezdravě. Uklidnit situaci v České Republice se mu tím nepodařilo. Josefa Rychtáře fotografie vyděsily a rozhodl se po své Ivetce pátrat. Stačil jeden telefonát a pár vlídných slov, aby se Iveta umoudřila a její hrdý bodyguard Pepík se chystal vyrazit do Itálie. Jenže Iveta mění názory jako ponožky a nakonec se rozhodla zůstat s únoscem Macurou, který chtěl její alkoholismus vyléčit láskou.

 

V tu chvíli se na scéně objevila nová postava – bývalý milenec, Ital Domenico Martucci. Ten Ivetu nalákal do svého sídla, kde ji s láskou opečovával. Ivetu je ale těžké uspokojit a připadala si spíše jako ve vězení, volala telefonem svého ochránce Pepu, který neváhal a chrabře se pokusil ji vysvobodit. Pokus se však nezdařil a Rychtář byl zadržen za nepovolené vniknutí na cizí pozemek.


Pepík se naštěstí v boji o svou velkou lásku nezastavil a s Ivetou nakonec stejně skončili spolu. Oba se v půlce července slavnostně vrátili do České republiky .


Po této události nastaly další komplikace ze strany Domenica, který zvěřejnil video, kde Pepík nese Ivetě víno. Pár dnů poté byla s bolestmi břicha převezena do nemocnice a absolvovala akutní operaci břicha, praskl jí vřed na dvanácterníku.


Po zotavení z operace skončila Iveta 26. července znovu na psychiatrii v bohnické léčebně, kde se začala léčit. Josef Rychtář se bez své milované cítil osamělý a snažil se Ivetku z léčebny dostat, což se mu začátkem srpna povedlo. Dokonce se s Ivetou zasnoubili.


Na scéně se opět objevuje Martucci, který svolal na Václaváku demonstraci proti týrání žen, které se účastnila prakticky pouze jeho rodina. Poté, jak se na rytíře sluší, poslal do boje svoji matku, Donnu Graziu, která se neustálým zvoněním na zvonek a hlasitými výzvami snažila dostat do domku Bartošové a Rychtáře. Ti zavolali policii, která ženu vyzvala k odchodu. Donna Grazia se po totálním neúspěchu vrátila do Itálie.

 

Iveta kvůli léčení končí na konci srpna pěveckou kariéru. Možná měla ukončit spíše kariéru hvězdy bulvárního nebe, bylo by jí lépe.

 

Macura je také zpět, tentokrát s nabídkou pro Rychtáře. Nabídl mu 300 tisíc za koupi Ivety. Pepík samozřejmě nabídku odmítl, ale Zdeněk se nevzdával a pokusil se Ivetě do domu nainstalovat štěnice.

 

Iveta bez kariéry dlouho nevydržela a v půlce září oznámila, že plánuje comeback.

 

24. 9. 2013 si Ivetka a Pepík konečně řekli své „ano”. Učinili tak na radnici na Husově náměstí v Uhříněvsi. Macura se ke svatbě vyjádřil na sociální síti tím, že je ochoten Bartošovou finančně sponzorovat.

 

Ivetu chtěl o pár měsíců později podpořit i Domenico Martucci, který se v prosinci objevil na koncetě v Mostě, ze kterého ho Iveta chtěla nechat ochrankou vyvést. Avšak nepochodila a Domenico si mohl v klidu dále užívat vystoupení.

 

Iveta po rušném roce konečně začala brát život do svých rukou a svátky strávila se svým synem Arturem. Skončí příběh nešťastné Džambulky happy endem?


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments