Bude letošní setkání Bilderbergu ve Španělsku?
Podle Jamese Tuckera se setkání skupiny Bilderberg bude tento rok konat mezi 3. a 6. červnem ve španělském Sitgesu. Pokud si zkusíte objednat pokoj v pětihvězdičkovém resortu Dolce Sitges Resort, neuspějete. Resort je kompletně obsazen. Termíny před a po jsou ale volné, což by mohl být dobrý indikátor (pozn. překladatele – fakt to funguje :-) ). Kromě toho nabízí komplex resortu vše potřebné pro konferenci včetně 263 luxusních pokojů. Hotel leží 20 minut od barcelonského letiště trochu stranou na kopečku.

A teď to nejdůležitější – mají tam pyramidu, symbol všech iluminátů.

 


Šance, že Bilderberg se sejde zrovna tam, je veliká. Španělsko jako místo setkání má nepochybně symbolický význam, stejně jako Řecko před rokem (pozn. překladatele: jak bude vypadat španělské hospodářství za rok???). Bilderberg se zde sešel naposledy v roce 1989.

Setkání Trilaterální komise se konává obyčejně měsíc předem – od 6. do 10. května v hotelu Four Seasons Resort v Dublinu, Irsko. Jak mi naznačil Insider, ex-spolkový rada Christoph Blocher má zrovna v tomto termínu v plánu zahraniční cestu. Uvidíme ho tento rok na TC setkání?

Zdroj: Alles Schall und Rauch

Komentář překladatele: A za ČR se účastní Mach se Šebestovou a Káťa se Škubánkem. Kreslené postavičky vždy udělají jen to, co po nich tvůrce žádá.

 

Překlad: Hermogen der Kapuziner

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments