Takto se brutálně manipuluje veřejné mínění!!!

Lidé chtějí, aby vláda rozjela všechny reformy Většina lidí si přeje, aby nynější vláda zahájila plánované reformy. Jako prioritní označují penzijní reformu a reformu zdravotnictví. Občané rovněž souhlasí s tím, aby kabinet realizoval svá protikorupční opatření a podporu mají i plánované kroky nového policejního prezidenta. Plyne to z výsledků internetového společnosti SANEP.

Zahájení všech reforem během nynějšího volebního období podporuje 66,5 procenta lidí. Nejvíce občanů (17,9 procenta) považuje za prioritní reformu penzijního systému, dalších 15,3 procenta lidí označilo za nejpodstatnější změny ve zdravotnictví. Reforma sociálního systému je nejdůležitější pro 9,7 procenta Čechů. Dalších 6,5 procenta respondentů upřednostňuje reformu školství a 4,1 procenta dotázaných by nejprve uvítalo daňové změny. Názor, že všechny reformy jsou podstatné, zaujímá 27,8 procenta dotázaných.

To se najme (smluvně) SANEP a určí se, co má být sděleno přes modrácké novinky.cz. Všehoschopných fakanů a jiných blbů, kteří to podpoří svými kydy, je za hrst drobných k dispozici vždy dosti.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments