Topolánek na odstřel
Co se to děje na Jižní Moravě? Proč Ti bodří Moraváci najednou nechají beztrestně házet šutry a vajíčka po svých spoluobčanech? A proč tím potrefeným je zrovna Mirek Topolánek, známý též jako "velký politik s malou hlavou" (citace z billboardu)?

 

Pravicová scéna i pravicová média si umějí poradit prakticky se vším. Připraví slavobránu ministrovi financí, který moudře před rokem prorokoval, že krize nás nezasáhne, na základě čehož teď máme díru v rozpočtu 200 miliard. Taktně přechází zázračný vzestup firmy pana Řebíčka, která se v době jeho úřadování v čele ministerstva dopravy stala rozhodujícím hráčem na trhu s dodávkami dopravních staveb. A z problému, kdy čerstvý ministerský ex-předseda jezdí na luxusní dovolené s lobbisty a známými vysavači státních peněz, se udělá problém těch, kteří ho při tom tak neslušně nachytali a dokonce si dovolili to zveřejnit! Atd, atd. Prostě pravice má na všechno výmluvu, kterou lidu pomocí spřátelených médií vmlátí do hlav. Ale tak dlouho se se džbánem chodí pro vodu, až se ucho utrhne.

 

Trapasy spojené s ODS a jejími představiteli již překračují obvyklou míru nevkusu v domácí kotlince běžné, už i na pravé straně spektra se začalo přemýšlet, jak dál. Především je potřeba získat pojistku pro parlamentní volby v říjnu. Noviny i televize vystupňují hysterickou antikomunistickou kampaň, což jistě přesvědčí české stádečko, koho nevolit, ale možná by to už vzhledem k proběhnuvším a udušeným skandálům nemuselo stačit. I ta ovce má mozek a světlé chvilky…

 

A tak Mirek vyfasoval šrám na čele a na duši. Vrhači se přiznali a svorně tvrdí, že kameny neházeli, ba co víc, že objednavatelem je někdo z ODS. Mirek to samozřejmě předpovídal do detailu dva dny dopředu, včetně trička "Léto s Topolem". Takže je to jasné jak facka. Může za to ČSSD, která "vynakládá stovky milionů" (citace z linku) v útocích právě na něj. A kolik, milý pane Topolánku, stojí mediální aparát ODS, který pokrývá celou krajinu, kam jen oko pohlédne? Že by to dělali novináři zadarmo? Ale kdeže, tak stupidní snad nejsou. Minimálně je musíte držet pod krkem a to taky něco stojí. Samozřejmě, všechna čest výjimkám!

 

Policie utajila vyšetřování útoku, takže dala volný prostor pro spekulace ze strany ODS i ze strany zbytku světa. A bude se testovat reakce veřejnosti při pohledu na krev. Když veřejnost zůstane chladná a bez zájmu o krvavou scénu, uskuteční se plán A, nejspíš spočívající v mediální kampani, která si trochu nadsazeně nic nezadá s komunistickou propagandou někde v Číně nebo Severní Koreji. Pokud by ale veřejnost skočila po krvi a vzala Mirka pod svá křídla jako nebohou obět zvůle, pak se nabízí plán B:

 

Kulka pro Mirka

 

Zbavili by se koule na noze, bylo by později na koho svést všechny maléry a hlavně, veřejnost by z piety volila právě ODS. A pravá vláda pro pravé hochy by byla na světě prakticky tutově. Byl by to takový PimEfekt z Holandska, kdy předsedu pravicové extremistické straničky zastřelili těsně před volbami, načež se tato stranička za obecného zděšení dostala do parlamentu. Motivace k vraždě byla samozřejmě jiná (přece jen se v porovnání s námi jedná o civilizovanou zemi), nicméně efekt velmi silný.

 

Zatím se však zdá, že Češi, věrni svým tradicím, se smějí jako bestie cizímu neštěstí, a tak ODS použije Topolánkovu krev jen jako jako mazání svých strojů na manipulace a lži. Nejspíš se dočkáme jadrného prohlášení Íčka, které ze všeho obviní Pecinu a dokonce budou i náznaky, že za vším stojí Randák. A pak se zjistí, že antikrist Paroubek má v příbuzenstvu tetu, která ho zásobuje vajíčky a navíc, že před jejím domem je hromada štěrku. Pro detektiva Íčka to bude dostatečný důvod pro návrh, aby ho poslali bručet, až zčerná.

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments