Topolánek v rouše Adamově

Pana Mirka Topolánka známe v mnoha pozách – v senátorské lavici jako "svěží vánek Topolánek", v čele ODS jako "prázdný a dutý topol", v čele vlády jako "reformátora" a v čele tažení za "vlast bez komunistů, bez Paroubka a bez socek". Teď si ho můžeme živě představit jako ztepilého muže v kondici s ohromným pérem, jak se producíruje okolo mladých slečen. Vskutku klobouk dolů před takovým nadobíčkem. A taky upřímnou soustrast, jestli je to opravdu on, a jestli jeho vnady jsou volně k prostudování půl miliardě lidí, kterou bezvadně řídil, a pro zbytek světa za hranicí EU,  který jeho přímému vlivu unikl. Nerad bych něco podobného zažil na vlastní kůži. Pane Topolánku, v této situaci s Vámi cítím! Fakt trapas.

Nu, ale co na to náš bohatýr?

Co jiného, než že za to může levice, a že on na snímcích není. Pohleďme, celá evropská levice ve spolčení skutečně nevídaném se domluvila zrovna na Topolánka, na postavičku, která v čele Evropy vystupovala spíše tragikomicky a jehož bezmocnost byla od začátku silně znát. Zrovna na Topolánka, jehož země má v Evropském parlamentu 22 křesel. Tak přes pana Topolánka a jeho potencionálních 22 křesel se rozhodla celá evropská socialistická levice zaútočit na evropskou pravici a zničit ji ohněm a mečem v průběhu voleb. Asi si ta podlá levice představovala, jak se občanstvo ČR (protože kdo jiný by se Topolánkem vážněji zabýval) lekne jeho sexuálního potenciálu a vhodí hlas levici. A levice získá 22 ze 736 křesel v parlamentu. V ČR se už občanstvo leklo dříve a úplně jiného potencionálu tohoto pána a jeho boys. Potvrdilo se to v krajských volbách. A osobně pevně věřím, že ty evropské dopadnou stejně.

Pokud se jednalo o útok na pravici, hlavním cílem byl Berlusconi, nikoli Topolánek. Berlusconi je obrazem korupce a předem naprogramovaných médií, které zásadně Silviovy problémy neřeší, protože je nesmí vidět. Kdyby pan Berlusconi nezískal zastání u soudu se zákazem zveřejnění těchto fotografií, tak by vyšly před týdnem s palcovými titulky, ale bez magnetu zakázaného zboží a bez vůně tajemství, cože to ten nahatej Topolánek u Silvia dělal. Řeklo by se, že ten s ozdobou je možná Topolánek a za 3 dny by byl klid. Jenže atmosféru tajemna ještě více zahustil sám fotograf, když prohlásil, že tam byl Topolánek pouze s rodinou a svými dětmi. Jak správně podotknul kolega na tomto serveru, otázka v tu chvíli zněla: "Kolik má Topolánek malých dětí?". Odpověď je, že jedno a že plurál z fotografových úst je hodně podezřelá indicie. Jenže na fotkách je nahatej chlap se ztopořeným penisem a s kroužkem na ruce nähmlich tím samým, který nosí Topolánek. Obličej je zakamuflovaný, slečny okolo rozhodně nevypadají jako děti, ale spíš jako štětky. Vcelku vzato, nic moc, čekal jsem vzhledem k soudnímu zákazu větší peprnosti. Plyne z toho ponaučení, že na navštěvách si trenýrky sundáváme zamčení na záchodě, v koupelnách apod, nikoli pod širým nebem vedle opalující se roštěnky. To je podle mě asi tak všechno, co se k tomu dá říct.

Snad jen – konzervativci, bděte! Levice naslouchá (a nakukuje přes plot). :-)

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments