Trhací Klaus

Nečekanou podobu má nový kalendář ODS. I přes trvající občanskou válku v něm občanští demokraté věnovali hned tři stránky svému bývalému předsedovi. Červenci, srpnu a prosinci tak vévodí fotografie současného prezidenta s názvy Klaus na záchodě v Bruselu, Klaus na záchodě v Bílém domě a Klaus na záchodě v letadle. Což se prezidenta samozřejmě hodně dotklo: „Já opravdu, ale opravdu nerozumím tomu, proč mě dali zrovna na tři největší flákačské měsíce v roce.“ S fotografiemi je jinak ale zřejmě spokojený: „V Bruselu mě tam zamknul Sarkozy, v Bílém domě neměli papír a v tom letadle to taky nebylo špatné,“ pomlaskával dojatě Klaus. Mluvčího ODS Martina Kupku to nemile překvapilo. „Já říkal, abychom ho dali jenom na únor. To je nejkratší měsíc,“ mračil se směrem na Hradčany. Zároveň ale objasnil svou domněnku, podle které se Klaus do kalendáře dostal: „ Na jedné schůzi Langer vykřikoval, že udělá z Klause trhací kalendář. Naše PR oddělení to asi ne zcela přesně pochopilo.


Klausova kritika vybraných měsíců naopak nepřekvapila Mirka Topolánka. „Ne nadarmo se říká, že kdo chce německého ovčáka bít, vždycky si veslo z toskánské jachty najde,“ ohnul a nalomil známé pořekadlo přes koleno předseda ODS. Pak ale svěřil médiím své důvody, které vedly ODS k zařazení Klause na exkluzivní kalendář. „Víte, on k nám tak nějak vývojově patří. Stejně jako patřil mor ke středověku, kanibalismus k Přemyslovcům nebo Markéta Muchová k Michalu Davidovi,“ ohromil novináře fundovaným exkurzem do historie tragédií českého národa předseda ODS.


Ani další fotografie v kalendáři nejsou bez zajímavosti a zaplacený grafik při jejich tvorbě určitě zavařil nejeden Photoshop:
leden: Topolánek a Dalajláma na domácí zabijačce na Valašsku
únor: Topolánek se prochází s Karlem Čapkem po Karlově mostě
březen: Topolánek na štaflích na Mont Everestu
duben: Topolánek na koncertu Beatles zpívá za bicíma
květen: Topolánek objímá Stalina na Postupimské konferenci
červen: Topolánek zpovídá papeže
září: Topolánek na Měsíci bez skafandru
říjen: Topolánek pomáhá Gatesovi s Windows 09
listopad: Topolánek slaví volební vítězství nad Obamou


Součástí nové PR strategie je i soutěž o nejlepší slogan pro ODS. Na svém webu strana uvedla několik návrhů aspirujících na vítězství. Soutěž bude vyhodnocena až na Vánoce, nicméně předběžné výsledky unikly na náš web už teď:

Bronzové pásmo:
Dlouhý život pro vaši pračku, vaše ODS.
ODS zabíjí všechny známé druhy bakterií.
Žiješ jen jednou. ODS.

Stříbrné pásmo:
ODS – nic není nemožné.
Inspirováno dětmi.
ODS, skvrn a špíny se zbavíš.

Zlaté pásmo:
ODS: Pomáháme druhým k vítězství.

Převzato ze Strach.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments