Trojské koně Kalouska v ČSSD – Sobotku a Dienstbiera měli odvolat už dávno!

Jako důkaz, že jsem zničení volebního výsledku Bohuslavem Sobotkou skutečně předpovídal přikládám mail, který jsem poslal měsíc před volbami, kdy Kalouskovi trojští koně srazili preference ČSSD z 41 na 30%. Dalším štvaním Sobotka srazil preference i Zemanovcům – to muselo Kalouska obzvlášť potěšit, a své ČSSD srazil preference do voleb ještě o dalších více než o 10%!

Od:Viktor.Veres@…

Předmět: Duka štve proti levici a ČSSD, komunistům stoupají preference za revizi restitucí

25. 9. 2013, 11:43:01

Komu: Vedení ČSSD kromě Sobotky

Vážení nejvyšší představitelé ČSSD,

k.Duka štve proti levici a speciálně proti ČSSD cituji: Jak může někdo lákat voliče na ráj na zemi, který prý zajistí, bude-li jeho strana většinově zvolena, když nezvládá vládnout ani na hejtmanství…
nebo dále: …nehorázná propagační kampaň je vedena jakoby v duchu soudruhů Gottwalda nebo Fierlingera.

Fierlinger je zmíněn právě pro to, aby si lidé spojili sociální demokracii s totalitním převzetím moci komunisty – strašení koncem demokracie!

Celá glosa zde : http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Dominik-Duka-Predvolebni-kampan-se-vede-v-duchu-soudruha-Gottwalda-286706

Komunistům silně rostou preference, také protože slíbili revizi předražených a mnohdy neoprávněných církevních restitucí:
celý průzkum CVVM zde: http://cvvm.soc.cas.cz/media/com_form2content/documents/c1/a7064/f3/pv130924.pdf
Preference ČSSD zažívají volný pád ze dvou důvodů –

1) ČSSD nedostatečně zdůrazňuje, že napraví zlodějiny typu církevních restitucí
2) Pan Sobotka zdiskreditovaný OKD a Bakalou dělá svojí výlučností na nudných billboardech ČSSD dojem Kim-Ir-Sena zkříženého se Špejblem.

Vyměníte, prosím Vás, alespoň Bohuslava Sobotku – ať si Boha slaví s Dukou sám a nesabotuje ČSSD skrytou podporou církevních restitucí pro svoji katolickou církev.
Zveřejníte stanovisko k revizi církevních restitucí? Nakradené peníze z církevního tunelu jsou používány proti ČSSD!

Děkuji Viktor Vereš


Takových mailů, zděšených hrobařem ČSSD Sobotkou dostávali Hašek a spol. jistě spousty.

Co měli členové vedení ČSSD dělat jiného, než zděšeně pozorovat totalitní praktiky Sobotky (na billboardech téměř sám, potom si pamatuji na odboráře Zavadila, který po protivládní demonstraci zašel s Kalouskem na pivo – pěkný Sobotkovec), zákaz individuálních kampaní, odmítnutí populární I. Švihlíkové (její bouřlivě aplaudovaný projev proti mafiím na youtube zde), totalitní ovládnutí webu a Facebooku ČSSD, zprávy o najímání PR agentur, zřejmě za peníze ČSSD proti oponentům v ČSSD atd.?

Před volbami sesadit ČSSD ničícího B. Sobotku nemohli. B. Sobotka převzal za kampaň osobní zodpovědnost a zrádně slib nedodržel! Měli ho ještě nechat zkazit povolební vyjednávání o vládě, když viděli, že zku… na co sáhne?

A Sobotkovi přívrženci – Dienstbier, který horoval pro Kalouskova knížete? Neustále horující pro koalici s komunisty a přitom v oblibě pravicových médií…Skandály opředený Březina…

Sociálním demokratům by mělo být jasné, že když Kalousek i tisk, který se vždy snaží ČSSD poškodit a další ze zkorumpované kleptopravice (skutečná pravice nezvyšuje masivně daně a dluhy nebo nežije z dotací) horují jednohlasně pro Sobotku, tak to smrdí na sto honů, že horují pro svého trojského koně.

Takže souhlasím s Štěpánem Kotrbou: Sobotka nemá koule. Prohrál volby a odhání skutečné levičáky a je třeba jej vyměnit.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments