USA – policejní stát: Gestapácká říše TSA
Listopad 23, 2010

Netrvá to dlouho, než byrokrat vytvoří impérium. Agent FBI John Pistole, který 1. července převzal Úřad bezpečnosti dopravy (Travel Security Agency – TSA), řekl o 16 dnů později deníku USA Today, že ochrana vlaků a metra před teroristickými útoky bude pro něj stejně vysokou prioritou, jako letecká doprava.

Je těžké si představit, jak jsou Newyorčané pornograficky prosvěcováni a sexuálně osaháváni na zalidněných nástupištích metra, nebo jak přicházejí o hodinu či dvě předem, aby byli prověřeni kvůli patnáctiminutové jízdě metrem, ale jakmile se byrokrati do něčeho zakousnou, dovedou jakoukoli absurditu do logických souvislostí. Autobusy budou další na řadě, ačkoliv je ještě obtížnější si představit přeměnu otevřených autobusových zastávek na bezpečnostní zóny s detektory a ohmatávači, kteří prověřují cestující před nástupem do autobusu.

Budou další na řadě taxíky? V těch muslimských zemích, jejichž občany roky masakrovala americká vláda, jsou oblíbenými zbraněmi odvetných útoků na Američany bomby v autech a náklaďácích. Jak dlouho bude trvat, než John Pistole oznámí, že gestapácké TSA vytváří silniční zátarasy v městských ulicích, na dálnicích a hlavních tazích kvůli zjišťování, jestli nejsou v autech bomby? 15 minutová cesta do samoobsluhy se pak stane celodenním podnikem.

A již to taky opravdu začalo. V září agenti ministerstva pro vnitřní bezpečnost (Homeland Security), TSA a amerického ministerstva dopravy za pomoci úřadu šerifa okresu Douglas, provedli protiteroristickou operaci na frekventované dálnici číslo 20 západně od Atlanty v Georgii. Pod označením VIPER (Visible Inter-mobile Prevention and Response) musely v rámci této operace všechny náklaďáky zastavit, aby byly prohledány, jestli v nich nejsou bomby. Federální agenti používali psy, skenovací zařízení a velký tunelový stroj pro detekci bomb. Představte si to zpoždění v plánech rozvozu a ztráty přepravců.

Existují také novinové zprávy o federálních náklaďácích vybavených rentgeny, které tajně za jízdy prověřují auta a chodce.

S tak rozsáhlých protiteroristických aktivit spojených se silným ždímání peněz daňových poplatníků i omezováním občanských svobod by si člověk myslel, že bomby bouchají po celé Americe. Samozřejmě, že ne. Od teroristických útoků z 11. září nedošlo k žádnému úspěšnému teroristickému činu a tisíce nezávislých expertů zpochybňuje oficiální vysvětlení těchto událostí. Ukázalo se, že následně odhalené domácí teroristické incidenty byly všechny operace FBI, v rámci kterých agenti FBI nastraží pasti na nepříliš důvtipné členy společnosti a sami je vedou k tomu, aby projevili zájem o teroristický čin. Jakmile agent FBI, předstírající, že je terorista, uspěje v tom, že jsou vyřčena všechna správná slova a zaznamenána na ukryté záznamové zařízení, „teroristi“ jsou zatčeni a „komplot“ odhalen.

Prostý fakt, že FBI musí inscenovat falešný terorismus, dokazuje to, že skuteční teroristé ve Spojených státech nejsou.

Pokud by Američané více přemýšleli a byli méně důvěřiví, mohli by se zajímat, proč všechen ten důraz na dopravu, když je tolik jiných snadných cílů. Nákupní střediska, například. Pokud by v Americe byl dostatek teroristů, aby to ospravedlnilo existenci ministerstva pro vnitřní bezpečnost, bomby by vybuchovaly nepřetržitě v nákupních centrech v každém státě. Účinek by byl mnohem děsivější, než vyhodit do vzduchu velké dopravní letadlo.

Skutečně, pokud chtějí teroristé útočit na cestující v letadlech, nemusí nikdy vstoupit na palubu letadla.

Stačí, aby se připojili k tlačenici cestujících čekajících na průchod skenery TSA a odpálili svoji bombu. TSA jim jejich případné oběti řádně shromažďuje ještě na zemi.

Konečným důkazem, že žádní teroristé neexistují, je, že ani jeden neokonzervativec nebo představitel vlády, zodpovědný za invaze Bushova režimu do Iráku a Afghánistánu, i za masakrování Pákistánců, Jemenců a Somálců Obamovým režimem, nebyl zavražděn. Ani jeden z těchto Američanů, kteří jsou zodpovědní za lži, podvody a invaze, které zničily životy bezpočtu muslimů, nemá bezpečnostní ochranku. Pokud by byli muslimové schopní provést 11. září, byli by určitě do hodiny schopní zavraždit Rumsfelda, Wolfowitze, Perleho, Feitha, Libbyho, Condi Riceovou, Kristola, Goldberga a spoustu dalších.

Neobhajuji, aby je všechny teroristé zavraždili. Jen poukazuji na to, že pokud by byly USA zaplaveny teroristy, jak tvrdí byrokraté, kteří vytvářejí toto impérium, zcela určitě bychom zažívali dramatické teroristické útoky. Nedá se uvěřit argumentu, že vláda, která nebyla schopná zabránit 11. září, je tak vševědoucí, že může zabránit zavraždění nechráněných neokonzervativců a bombovým útokům na nákupní střediska.

Pokud by byla Al-Kájda takovou organizací, jak o ní americká vláda tvrdí, že je, nezaměřovala by se na triviální cíle, jako cestující aerolinek. Taková organizace, pokud by existovala, by se zaměřila na své skutečné nepřátele. Zkuste si představit propagandistickou hodnotu toho, když by teroristé vymazali neokonzervativce v jednom útoku, po kterém by následovalo oznámení, že další na řadě je každý člen federální vlády až na nejnižší úroveň, každý člen senátu a sněmovny, a každý guvernér.

To by byl skutečný terorismus, namísto těžko uvěřitelných věcí, jako jsou bomby v podrážkách, které nefungují, bomby ve spodním prádle, o kterých nezávislí experti říkají, že by nemohly fungovat, a bomby v láhvích s vodou a šamponem, o kterých tito experti říkají, že je ani nejde na záchodcích v letadle sestavit.

Zamyslete se nad tím. Dávala by teroristická organizace, schopná přelstít všech 16 amerických výzvědných agentur, všechny výzvědné agentury všech amerických spojenců, včetně izraelského Mossadu, NSC, NORAD, řízení letového provozu, Pentagon a letištní bezpečnost čtyřikrát během jedné hodiny v sázku svoji nedostižnou prestiž tím, že by riskovala s nemožnými bombami v podrážkách, šamponovými bombami a bombami ve spodkách?

Po úspěchu se zničením Světového obchodního centra a vyhození části Pentagonu je hodně velkou degradací a úpadkem jít po obyčejném dopravním letadle. Udělal by ze sebe člověk, který se proslavil knockoutováním světového šampiona v těžké váze, směšného panáka tím, že by se dal na okrádání školáků o svačiny?

TSA je mnohem větší hrozbou pro Američany než teroristé. Pistole ukázal americkým senátorům a poslancům, státním legislativcům a cestující veřejnosti, kteří vyjádřili své názory, že virtuální striptýzové ohledávání a sexuální obtěžování jsou příliš vysokou cenou za „bezpečnost“, „že jsou jedničky“. TSA se svým gestapáckým přístupem a metodami je však velmi úspěšná v tom, že stále více Američanů se bojí více TSA, než teroristů.

Udělejte si vlastní názor. Co vás děsí více. Teroristé, se kterými se s veškerou pravděpodobností ve svém životě nikdy nesetkáte, nebo TSA, se kterou se setkáte pokaždé, když letíte a podle Pistoleho i pokaždé, když v budoucnu pojedete vlakem, metrem, nebo budete řídit auto nebo náklaďák?

Než si uděláte názor, vezměte v úvahu zprávu antiwar.com z 19. listopadu: „Představitelé TSA říkají, že všichni, kteří odmítnou jak tělesné skenery, tak důkladné prošmatávací procedury, budou zatčeni. Poté, co k tomu dojde, tak nejenže tito zatčení nikam nepoletí, ale budou drženi bez časového mezeni jako podezřelí teroristé… Jeden úřad šerifa uvedl, že se již připravují na zvládnutí velkého počtu zatčených a mají v plánu s nimi zacházet jako s podezřelými teroristy.“

Kdo děsí Američany za účelem podrobení – teroristé nebo gestapácké TSA?

Převzato z Global Research

Překlad: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments