USA uzavírají smlouvy na revoluce s technologickými firmami
Březen 12, 2011

Nedávno bylo oznámeno, že americké ministerstvo zahraničí řídí obrovské množství sítí nelegálních nevládních organizací, propagandistických hlásných trub a organizací typu Movements.org, které se zabývají přímým náborem a výcvikem zahraničních demonstrantů a podporují jejich snahy vrátit se domů, aby tam podněcovali nepokoje a změnu režimu. Bylo popsáno, jak ministryně zahraničí Hillary Clintonová přímo seděla ve správní radě vysílání, která dohlíží na „mediální agentury“jako je Hlas Ameriky, Svobodná Evropa a Rádio Svobodná Asie.

Deník Washington Post právě odhalil, že americké ministerstvo zahraničí, ministerstvo obrany, a americká rada pro vysílání dotují všechny technologické společnosti a nevládní organizace (se značným smyslem pro humor označované jako „skupiny na obranu lidských práv“), které poskytují protestujícím na celém Blízkém východě a v severní Africe prostředky pro usnadnění jejich internetových aktivit, včetně obcházení kybernetických bezpečnostních opatření využívaných cílovými zeměmi.

Spojené státy jsou očividně ochotny utratit přinejmenším 30 miliónů dolarů z peněz daňových poplatníků, aby umožnily toto zahraniční vměšování. Ministryně zahraničí Hillary Clintonová, ve svých četných vystoupeních s neuvěřitelným pokrytectvím tvrdila: „Jsem si jista, že někteří lidé ve vládách těchto zemí by uvítali, kdybychom nepodporovali tyto technologie – stejně jako by dali přednost tomu, kdybychom obecně neobhajovali lidská práva – ale obhajovaní svobody na internetu je naše dlouhodobá politika.“

Musíte si ten článek přečíst celý, abyste tomu uvěřili.

Mezitím na pódium vystoupil i senátor Joe Lieberman a rozhodl se připravovat lidi o čas podporou dalšího nezákonného vměšování se do suverenity cizího státu, tentokrát Běloruska. Bělorusko hraničí s Ruskem a nedávno zamítlo námluvy ze strany NATO. Jak již bylo dříve oznámeno, změna režimu v Bělorusku a jeho vstup do NATO je součástí rozsáhlejšího plánu na obklíčení Ruska a následného přinucení ho k ústupkům ve prospěch globalistických oligarchií.Senátor Lieberman velmi zkušeně zpronevěřuje čas, prostor, legitimitu i peníze.

Je třeba poznamenat, že i bělorusští demonstranti byli účastníky školení z USA, jež bylo vytvořeno a financované srbským CANVAS. V zahraničněpolitickém článku Revoluce U se uvádí, že „Slobodan Djinovic, jeden z těch, kteří původně zorganizovali srbské protivládní hnutí Otpor, začal cestovat do Běloruska a tajně se tam scházet se studentským hnutím.  To však bylo brzy infiltrováno, a nakonec se zhroutilo.“

Je více než pravděpodobné, že Spojené státy hledají další způsoby, jak na to, a soudě podle toho, jak opovržlivě mluvil Lieberman o běloruském režimu, už dávno sundal rukavice a plně připouští, že hrozby amerického ministerstva zahraničí jsou na pořadu dne.

Navštivte autorův blog Land Destroyer Report

Převzato z Prison Planet

Překlad: Aram

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments