Ulov si svoji čarodějnici

Těžko říct, zda kampaň zaměřená proti pravicovému extremismu spořádaně graduje, nebo se naopak vymkla kontrole, ale každopádně narůstá do zcela absurdních a obludných rozměrů. Podle nejnovějšího „skandálního odhalení" si přírodovědci dali do znaku erb Waffen SS: „Mladí přírodovědci z Trutnova balancovali několik let na hranici trestného činu. Za svůj znak si totiž vybrali alpskou protěž v černém oválu – nášivku horských myslivců Waffen SS."

Granáty a meče prosím, ale protěž? Jak může být něco špatného na protěži? Protěž je protěž, je to květina, nevinná, nezúčastněná, vypadá vždy stejně.

Kam až tohle povede? Zakážeme černou barvu a lebky se zkříženými hnáty na lahvičkách s jedem, protož obojí se vyskytovalo na uniformách SS? Spálíme všechny knihy od J.R.R.Tolkiena, protože se v nich vyskytují runy? Vystříháme hvězdičky z vlajky EU a všechny domácnosti přinutíme muset odevzdat veškeré srpy a kladiva, aby nic nepřipomínalo bolševický režim?

Horlivost utržená ze řetězu je také svého druhu extremismus. Vláčet mladé přírodovědce v novinách jenom proto, že si za svůj znak vybrali obrázek vizuálně shodný se znakem kdysi používaným SS, je podle mne perverzní.  Je to uměle vyvolaná bouře ve sklenici vody, neboť nebýt „poctivé" práce novinářů, žádná „kauza" by nikdy neexistovala, protože mezi přírodovědci a SS žádný vztah nebyl. Tedy až do dnes, kdy ho novináři ho uvědoměle vyrobili.

Chudák protěž aby teď chodila s cejchem politicky nekorektní květiny kanály.

Převzato z blogu Tribun


Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments