Urážky, zášť, špína a mediální kampaň

Jacísi kreténi hodili kamínky a prý i vejce po předsedovi ODS. Akce byla ze všech stran poprávu odsouzena a doufejme, že bude i rychle potrestána, ale nebyla by to ODS, aby si ihned nepřihřála polívčičku. Tentokrát falešný, prázdný a hlavně naprosto idiotský výrok padl z úst Ivana Langera.

„Je to šok. Nicméně já jsem si po té štvanici, která je za námi a po té špíně, atmosféře, kterou vytvářejí sociální demokraté, říkal, že to je otázka času, jestli se něco takového nestane. Toto je varování pro všechny, kteří proměňují českou politiku v žumpu.“

Na dotaz, zda vidí za incidentem ČSSD, uvedl: „Ne, to ne. Já mluvím o atmosféře. Atmosféře urážek, zášti, špíny a té mediální kampaně, která byla dlouhodobě vedena. Pro mě je to bohužel logické vyústění tohoto.“

Každý, kdo má normální a ne modrou paměť, si velmi dobře pamatuje úsměv na tvářích ODS, když tak zvaně kritizovala vajíčkové útoky (během posledního létala i vejce natvrdo – idnes čtenářům o den dříve vysvětlila, že se s nimi lépe trefuje, plechovky a hovna) a zároveň dodávala, spolu se stádečkem mediálních hyen, jak si to socani sami vlastně vyprovokovali a mají brát věci s nadhledem.

Každý, kdo má normální a ne modrou paměť, si velmi dobře pamatuje, jak média přijímala se sympatií sbírku na Mackovu facku Rathovi a dnes postižený expremiér rád vtipkoval, jak to prý dobře mířená facka stojí tři tisíce. A jindy zase vysvětloval, že lepší je facka než tuny a tisíce vět.

Proč dnes ODS, pokud už má potřebu celou věc rozvádět, neřekne, že vlastně všechno chápe, ti mladíci zvolili alternativní způsob diskuse navrhovaný Mirkem Topolánkem, šlo přeci celou dobu jen o recesi a že si za to může sama svojí arogancí, nenávistí a toleranci k násilí proti politickým názorům ?

——————

Několik citátů představitelů ODS k útokům na politiky ČSSD:

Hlavním pachatelem vajíčkových útoků na Paroubka je, světe div se, Paroubek sám.

Jan Zahradil 3. 6. Deník

Problém je v Jiřím Paroubkovi, ne v těch, co házejí vejce. Jestli se někdo chová jako nadutý bolševický papaláš, pingl a vekslák a neumí s těmi lidmi normálně promluvit, potom se nemůže divit, že reagují tak, jak reagují.

Jsem přesvědčen, že je možné vyjádřit svůj názor jinak než vajíčkem, ale tohle beru jako recesi.

Ivan Langer 27. 5. Novinky

Celým papalášským chováním jste celou věc vyvolali.

Mirek Topolánek 31. 5. OVM

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments