Úřednící rakouské justice řádí jako černá ruka
http://projectcamelotportal.com/images/video/library/Jane_Burgermeister.jpgVčera večer jsem šla do domu svého zesnulého otce ve vídeňském obvodu Hietzing, abych odklidila sníh a udělala některé další domácí práce, a zjistila jsem, že kurátor jmenovaný soudkyní Michaelou Lauerovou ze soudního dvora v Hietzingu  dne 24. listopadu bez varování a bez jakéhokoliv podkladu vyměnil zámky, takže já jsem se nemohla dostat dovnitř. Přítel byl schopen přelézt bránu zahrady a zjistil, že zámky domu byly vyměněny též.

 

Doposud se soudkyně Lauerová pokoušela o to, aby mi opatřila poručníka, který by se ujmul kontroly nad všemi mými záležitostmi na základě triviální, ale nebezpečné lži – a neuspěla. V červnu jmenovala kurátorem Dr. Philippa Nierlicha bez řádného podkladu – a soud zrušil toto jmenování po mém odvolání, a to jen před pár týdny.  A teď, sotva jsem měla čas dosáhnout a ukončit náhradu škody a výdajů, stejná soudkyně Lauerová jmenuje Nierlicha opět kurátorem na ještě chatrnějším podkladě.

 

Volala jsem Nierlichovi dnes ráno a požádala ho o klíč, a bylo mi řečeno, že jsem neměla na klíč žádné právo bez souhlasu mých bratrů, i když mám nepochybně právo na klíč od majetku svého otce, tak jako jsem jej měla předtím, než vyměnil zámek, dokud není vyřízena pozůstalost a já jsem nedosáhla jiné dohody se svými bratry. Nierlich mi také řekl, že to není můj majetek, ale náleží do „pozůstalosti“, což znamená, že patří jemu, soudkyni Lauerové a Dr. Ericu Poszvekovi, i když je naprosto jasné, že „pozůstalí“ jsme my, dědicová, a majetek patří, v zásadě vzato nám, a kurátor nemá jinou pravomoc než jednat v náš prospěch v mezích zákona, zejména proto, že nexistují žádné dluhy nebo problémy spojené s nemovitostí. 

 

Mluvila jsem s některými sousedy, kteří byli rozhořčeni. Jsem také pobouřena. Strávila jsem celé léto a nyní celý podzim podáváním jedné žaloby za druhou, abych zastavila zcizování a omezování všech mých práv místním soudem, což musím řešit, protože pozůstalosti jsou v Rakousku vždy vyřizovány soudem, k tomu ještě řádnění soudních úředníků v Rakousku, u nějž nevím, kdy skončí porušování zákona a kdy přijde čas dodržovat pravidla. Možná právě to je ten plán? Udržovat mě příliš zaměstnanou, abych neměla čas na svůj blog? Nebo je v tom jen hloupost? Hrabivost? Každopádně mi Nierlich řekl, že osobně zná ministryni spravedlnosti Dr. Claudii Bandion-Ortnerovou. Tak nevím.

 

Dalším krokem bude, že požádám o odstranění tohoto soudce a znovuzahájení celého procesu.

 

Převzato z Case about bird flu

 

Překlad: Aram

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments