Vánoční atentátník byl napojen na Izrael a FBI
Únor 10, 2010

Kauza vánočního „teroristy“ Crotch Bombera (Rozkrokového atentátníka) je poslední z řady zinscenovných útoků, které mají zajistit, aby Střet civilizací vypadal věrohodně a válka proti terorismu jako oprávněná.

Tento příběh příliš nesedí. Dokonce ani trochu. Jako obvykle, zdroj této médii živené zastrašující kampaně lze vystopovat přímo do Tel Avivu, s podpůrnou rolí FBI.

Jak mohl mladý nigerijský muslim bez pasu „proklouznout“ přes bezpečnostní kontroly na amsterodamském letišti Shiphol? Nejenže jeho cestovní záznam obsahoval nelogickou cestovní trasu, zaplatil v hotovosti za předraženou letenku na poslední chvíli, a poté nastoupil bez zkontrolovaného zavazadla. Jak?

ICTS Internacional, společnost provádějící bezpečnostní kontroly v Schipholu, byla založena bývalými členy Shin Bet (Izraelské civilní zpravodajské služby) a izraelští představitelé měli na starost i bezpečnost aerolinek El Al. ICTS již prokázala své schopnosti při provádění tohoto typu operací.

V prosinci 2001 Richard „Shoe Bomber (Polobotkový atentátník)“ Reid „proklouzl“ přes  bezpečnostní kontrolu ICTS na letišti Charlese de Gaulla v Paříži. Huntleigh USA, dceřiná společnost ICTS, sdílela odpovědnost za zabezpečení Loganského mezinárodního letiště v Bostonu, kde únosci dvou ze čtyř letadel z 11. září „proklouzli“ letištní ostrahou.  A to není všechno.

Vánoční atentátník řekl americkým úřadům, že mu to poradil radikální jemenský klerik Anwar al-Awlaki. Al-Awlaki, který se narodil v Novém Mexiku, se přestěhoval do Jemenu v roce 2004, potom co radil dvěma únoscům z 11. září, kteří se cvičili v San Diegu. Také radil majoru americké armády Nidal Hasanovi, který byl obviněn ze zastřelení třinácti lidí v texaském Fort Hoodu v roce 2009.

Není ještě jasné, jestli agenti FBI sledovali našeho Nigerijce, když mu Al-Awlaki také radil. Pokud ne, byla by to výjimka z opakujících se tvrzení FBI.

Agenti FBI, nejenže sledovali majora Hasana a Al-Awlaki před střelbou ve Ford Hood, oni také sledovali únosce ze San Diega, když jim Al-Awlaki radil.  A to ještě není všechno.

I když Nigerijec neuspěl, když se pokoušel odpálit 80 gramů výbušniny pentritu, zašitého do svého spodního prádla, toto množství by sotva stačilo na utržení opěrky jeho sedadla – samozřejmě za předpokladu, že by bylo možné ho odpálit.

Bez rozbušky byl tento „teroristický útok“ odsouzen k nezdaru ještě před „proklouznutím“ na letiště.

A ani tohle stále není všechno.

Bylo nám sděleno, že jeho otec upozornil šéfa kanceláře CIA v nigérijském Lagosu. Avšak už nás nikdo neinformoval, že jeho otec, bankéř, dohlížel na nigerijskou bezpečnostní agenturu, která si najala personál z řad izraelské armády, aby trénovali Nigerijce.

Také se nikde nemluví o tom, že Nigérie byla po desetiletí centrálou pro Izraelce, kteří prali zisky z organizovaného zločinu. A to není všechno.

Napojení na válku v Iráku

Čtyři dny před 11. zářím přišel zvláštní agent Steven Butler do jednoho domu v San Diegu, v němž bydlel Munhera Ghazal, Iráčan s americkým pasem. Byl to člověk, který byl z Iráčanů žijících v Americe nejbliže Sadámu Husajnovi.

Bylo to ve stejný den, kdy zástupce ministra obrany Paul Wolfowitz navrhl na sjezdu v Camp Davidu, aby Spojené státy napadly Irák. Irák?

Agent Butler zaplatil nájem a proplácel šeky pro dva únosce ze San Diega, zatím co jim radil Al-Awlaki. Co chtěl Butler vědět? Sponzoroval Gazal Mela Rockefellera, se kterým cestoval do Iráku v roce 1997?

Když byli společně v Bagdádu, potvrdili, že Sadám Husajn zastavil irácký program zbraní hromadného ničení po Válce v zálivu v roce 1991, a byl připraven vyjednat svůj odchod bez této války. To bylo čtyři roky před 11. zářím. FBI stále ještě nevyslechla Mel Rockefelera.

Mezitím obvyklí podezřelí opět profitují z utrpení na obou stranách ve „Střetu“, na jehož vytváření měli klíčový podíl. Byl to židovský sionista Bernard Lewis, kdo jako první použil výraz Střet civilizací.

Ten byl teprve potom připisován Harwardskému profesorovi Samueli Huntingtonovi, když vyšla jeho kniha s týmž jménem v roce 1996, pět let před 11. zářím.

Američan židovského původu Michael Chertoff, bývalý ministr vnitřní bezpečnosti (a také syn rabína), nyní propaguje společnosti vyrábějící hluboko-pronikající skenery, které jsou výborné k hledání atentátníků, pokud ovšem bezpečnost neobstarává izraelská firma.

Zprávy naznačují, že hodnota akcií firem, dodávajících zařízení na skenování lidí stouply o 3 miliardy dolarů po posledním "teroristickém" útoku. Představte si to nadšení mezi klienty Certoff Group.

Mezitím se Spojené státy změnily z nejbohatšího národa na největšího dlužníka na světě. Držitel Nobelovy ceny za ekonomii Joe Stiglitz  odhaduje účet za válku, založený na nepřesných a vyloženě zfalšovaných zdrojích informací, na 3 biliony dolarů – z toho každý cent je na dluh, včetně 700 miliard dolarů úroků.

Tel Aviv: Obvyklý zdroj teroru

A ani to není všechno. Většinový podíl v ICTS drží Menachem Atzmon, předseda představenstva od roku 2004. Když byl pokladníkem většinové izraelské strany Likud, Atzmon byl usvědčen z finančního podvodu. Jeho spolupokladník Ehud Olmert (a pozdější izraelský premiér) rezignoval v roce 2008 poté, co byl obviněn z podvodu a rozsáhlé korupce.

Zmínil jsem už, že ICTS také zajišťovala bezpečnost londýnských autobusů, když se Velká Británie stala terčem teroristického útoku? Zapomněl jsem poznamenat, že 6 měsíců před „Shoe Bomberovým“ letem s American Airlines, byl Richard Reid zastaven v Schipholu při nastupování do letadla El Al s cílem v Tel Avivu. Shin Bet mu dovolila nasednout, aby mohl být sledován v Izraeli.

Upozornil Izrael svého věrného spojence na Richarda Reida? Co myslíte?.

Vzpomínáte si na říjen 1983, kdy výbuch náklaďáku v kasárnách v Bejrůtu zabil 241 Američanů? Bývalý důstojník Mossadu přiznal, že měli popis toho náklaďáku. Řekli nám to? Co myslíte?

Naše stažení z Libanonu nechalo dveře otevřené pro ty, kteří se specializují na falšování faktů, čímž mohou být zacílené populace (včetně naši vlastní) přesvědčeny, aby tomu uvěřily.

Vzpomínáte na víru v irácké zbraně hromadného ničení? Irácké napojení na Al-Qaeda? Irácké mobilní laboratoře na výrobu biologických zbraní? Irácký uranový koncentrát z Nigeru? Irácká setkání v Praze? To vše bylo falešné. To vše lze vystopovat do Tel Avivu. Stále nevidíte souvislosti?

Zatím co se Spojené státy utápí v bankrotech, my jsme v zahraničí zesměšňováni pro naši neschopnost uvědomit si zřejmé – Američané jsou již dlouho obětí podvodu ze strany Izraelců, jejich stoupenců a těch, kteří podporují jejich cíle v regionu.

Jak lépe vést válku proti Spojeným státům než zevnitř? Jak jinak může Izrael expandovat, než že nechá svého supersilného spojence, aby vedl války za velký Izrael? Bez ohledu na ztráty na životech a penězích. Jako spojenec, mohou být Spojené státy snadno obviňovány ze spoluviny.

Lidé šířící zděšení z Crotch Bombera jsou součástí problému. Ve věku informací je tato poslední desinformační kampaň typickým příkladem toho, jak provádět veřejně a beztrestně vlastzradu. Média šířící tyto nejnovější lži jsou vnitřním nepřítelem.

Jeff Gates je autorem knih Guilt By Association, Democracy at Risk a The Ownership Solution. Podívejte se na www.criminalstate.com. Byl poradcem pro Finanční výbor amerického Senátu v letech 1980-87.

Překlad: ICCC

Převzato z Al Džazíry

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments