Velké „humanitárky“ mají velmi špinavé tajemství

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ed/Anthony_Lake_0c175_7747.jpg/80px-Anthony_Lake_0c175_7747.jpgBývalý poradce pro národní bezpečnost v Clintonově Bílém domě a neúspěšný kandidát do čela CIA Anthony "Tony" Lake je nyní výkonným ředitelem fondu dětí OSN – UNICEF. 

Západními zpravodajské služby pokoutně prosazují, aby velké humanitární organizace (Big Aid) řídila "Familia". Každý vedoucí kteréhokoliv z členů „Big Aid“ do ní přichází až poté, co byl prověřen lety věrné služby a „stal se opravdovým mužem“ (nebo ženou při dnešních rovných příležitostech i v těchto kalných vodách), stejně jako Tony Lake.

Jakou kvalifikaci má Tony Lake, aby řídil nejvýznamnější světovou organizaci, zabývající se pomocí dětem? Možná, že je to jeho mlčení během rwandské genocidy, kdy jako poradce pro národní bezpečnost prezidenta Clintona přiznal, že věděl a "litoval toho", ale neudělal nic, když byly statisíce žen a dětí rozsekány mačetami na kusy ve střední Africe. A potom také jeden a půl milionu žen a dětí v Eritreji, kteří museli prchat před smrtí, která jim hrozila při etiopské invazi v roce 2000, to bylo něco, do čeho byl Tony Lake úzce zapojen tím, že to podněcoval a řídil.

Nominace Tonyho na ředitele CIA byla dárkem na rozloučenou za jeho věrnou roli „poradce“ v Clintonově Bílém domě, dar mu však byl odebrán, když zprávy o korupci znemožnily jeho jmenování.

Válečné zločiny, zločiny proti lidskosti a nakonec i obyčejná korupce, Tony Lake to dělal všechno, dokonce přiznal, že po odchodu z Bílého domu byl dále placen jako agent etiopské vlády, která má kvůli etnickým čistkám a genocidě z ostudy kabát.

Tony Lake byl důstojníkem Obamovy presidentské lodi a obnovil svou roli jako jeho poradce v prezidentské předvolební kampani. Byl veden jako Obamův hlavní poradce pro zahraniční politiku a byl jedním z posledních z nejbližšího okruhu, kdo byl odměněn za svou prozíravost.

Obvinění, že každá osoba, která je v čele velké západní humanitární organizace, má za sebou výzvědnou službu, bylo opakovaně prokázáno. Dalo by se v tom ještě více rýpat a ještě neústupněji pátrat, ale zůstává skutečností, že každý z těchto údajných humanitaristů, který byl prošetřován, se ukázal být vlkem v rouše beránčím.

„Big Aid“ byl vytvořen jako hanebný nástroj pro špinavé skutky ve třetím světě prostřednictvím pravomocí, které má Západ, a pouze spolehlivým kápy z "vnitřního kruhu"  je dovoleno plánovat a provádět jejich zločiny. Samozřejmě, že musí být učiněny i nějaké dobré skutky, jinak by je nikdo ve svých zemích netrpěl. Jsou to  pouze insideři, kteří mohou být skutečně úspěšní při podplácení, či pokud to nebude fungovat, "neutralizaci" těch u moci.

Ať už je to Světová zdravotnická organizace, která potlačuje zprávy o průlomu v prevenci úmrtnosti na malárii, ať je to Světový potravinový program, snažící se zničit potravinovou soběstačnost, ať už je to Tony Lake, který se ujímá UNICEFu, moudří lidé by se měli mít na pozoru před nepřáteli přinášejícími dary. „Big Aid“ má velmi špinavé tajemství a je nutné, aby o tom věděl celý svět. 

 

Thomas Mountain žije v Eritreji a můžete ho kontaktovat zde.

 

Převzato z CounterPunch 

 

Překlad: Aram

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments