Veřejně i neveřejně

http://www.pavouciveflasce.cz/image/freestyle2006/header-gr2.gif


Ex-místopředseda strany VV Škárka: Vít Bárta mne uplácel, pětkrát po 55 tisících Kč a pak najednou 170 tisíc Kč.

My říkáme:  Ale nejdřív si prý Škárka myslel, že je to na kancelářské potřeby, ale když to nestačil za papíry a sponky utratit, tak mu to bylo divné a šel se poradit s novinářkou, kolik ty kancelářské potřeby vlastně stojí.

Ex-předsedkyně poslaneckého klubu VV Kočí: Bárta mi najednou dal peníze, nevěděla jsem, co dělat.

My říkáme: Stačilo se zeptat, jak to má rád a jestli to nebude vadit jeho manželce.


Ex-předseda ČSSD Paroubek: Poslanec Huml mi dal dokumenty, které dokazují, že ABL sledovala osobu Václav Kočka, aby mne zkompromitovali. Podávám trestní oznámení na Víta Bártu.

My říkáme: Kde k těm dokumentům Huml přišel? To všichni ve straně VV pracují pro ABL? To bylo zbytečně drahé zakládat politickou stranu, stačilo, aby si ABL dalo do předmětu podnikání „provoz politické strany.“

 

Ministr Bárta: Poslanci z naší strany mi plakali na rameně, že si odhlasovali snížení platů a že teď nemohou vyjít (a to jsem už dříve některým půjčil na oblečení). Tak jsem jim řekl, že mám peněz dost a že jim půjčím, co budou chtít.

My říkáme: Takový zkušený detektiv a takhle naletět. Ani si nevšiml, že obálku s penězi přebírali v rukavicích, z šampusek stírali rtěnku a otisky a hned po ohlášení svému řídicímu orgánu letěli s obálkami do policejní úschovny.  Ale – na druhou stranu – jestli ten zkušený detektiv má nahrávku se slovy „tak tady ti ty tisíce půjčuji“ a policie ty obálky jako věc doličnou zabaví, tak nevíme nevíme, jak tu „půjčku“ budou vracet.

 

Ex-předsedkyně poslaneckého klubu VV Kočí: Pokud budu cítit podporu, budu kandidovat na předsedkyni strany. A když ne, tak ze strany vystoupím.

My říkáme: Hlavně když zůstane poslankyní, ta imunita by se pro případ, že se jednalo o půjčku na kabelky od Vuittona a nebylo z čeho ji vrátit, hodila.

 

Předsedkyně Sněmovny Němcová: Řeči VV, kdo nosí jaké kabelky, mě nebaví a nezajímají. Jsou to podružnosti, které si musí vyříkat VV.

My říkáme: Ano, vlast vovíjejí temná mračna a oni o kabelkách.

 

Poslanec VV Huml: Rozhodl jsem se sněmovní klub VV opustit.

My říkáme: Napsali v novinách, že Huml řídil Hummer. To je jinší, než aby klub řídil Humla.

 

Městské státní zastupitelství: Prošetřujeme druhé trestní oznámení na ministra dopravy Víta Bártu ohledně předávání peněz za loajalitu.

My říkáme: Tak peníze za loajalitu jsou trestným činem. To se bude těžko prokazovat.

 

Převzato z Pavouků ve flašce

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments