Více Čechů pro Afghánistán!

Tentokrát s Topolánkem souhlasím. Je třeba více Čechů v Afghánistánu, jen je musíme pečlivě vybrat. Takové bojovníky bez bázně a hany, kteří vytrvají až do konečného vítězství (libovolné ze stran).

 

Jako vůdce navrhuji Mirka Topolánka, jakožto vojenského experta středoškolského formátu. Provianťákem by mohl být Jiří Paroubek a ještě by zvládl armádní kolotoče. Parašutistům by velel Miroslav Kalousek, s padáky to prostě umí. Kníže Schwarzenberg by vytáhl z naftalínu uniformu po předcích a mohl by velet jízdě. Do té doby než by promluvil, by jistě vypadal důstojně. A soudruh Štětina je zase jako dělaný pro funkci demokratického politruka, jeho zápal pro každou momentálně vládnoucí ideologii je nakažlivý. Připočteme-li armádní hudbu tvořenou bojovnou amazonkou Vlastou (Parkanovou) a rráčkujícím trrubabůrrem a coutrryovým veterránem z Grreenhorrnů Vyčítalem, byl by to skutečně impozantní kontingent.

 

Takto upravené afghánské válce říkam své jasné a jednoznačné ANO. V takové válce totiž může český národ jen zvítězit, ať již vyhraje kdokoli. Takže na Bělehrad!

 

Převzato z blogu Nautilus

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments