Vik Bárta a ti druzí


http://www.dnoviny.cz/assets/images/04eddb708dc724540b78bb1b7f6dacaf/543-246.jpg

"Peníze nikomu nedávám, ani přes prostředníky. Je to pro mě naprosto šokující,"

Vít Bárta 3.4. 2011


"Pan Bárta nám všem oficiálně nabídl, že pokud jsme se dostali do finančních problémů, tak že nám poskytne finanční dotaci. Bylo to prezentováno, že je to dar,"

poslankyně VV, věrná Bártovu křídlu, Jana Drastichová 7.4. 2011


Samozřejmě, že oficální verzí je, že o žádné dary nejde, jde jen jakési nedokladované půjčky které poskytuje dobrosrdečný strýček Vik Bárta. A vše by mělo být asi naprosto v pořádku, jako je to v případě paní státní zástupkyně, která nejdříve zastavila trestní stíhání prachatickému podnikateli a pak si od něj půjčila půl miliónku . Řekněme, že té půjčce budeme také jako v případě pana Bárty věřit. Zavazuje si člověka velmi výhodná bezúročná půjčka bez dokladů? Jestli ano, není to také úplatek nebo něco jemu velmi blízkého ?


Takže pan Bárta, ať už vyšetřování skončí jakkoliv, nepatří na jakékoliv ministerstvo, protože i tou půjčkou de facto korumpoval spolustraníky. A je úplně jedno, jestli ho sestřelil nějaký kmotr, velrybář nebo jiný dinosaurus. A také je úplně jedno, jestli Vondra kradl více nebo méně. To jsou dvě kauzy, které není nejmenší důvod míchat. Jeden ať vypadne za korupci a druhý v nejlepším případě za nekompetenci. A zbytek té zkorumpované a neschopné vlády ať klidně vezmou s sebou.


Převzato z Modré Šance


Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments