Volby 2013: Koho volit?

Nejprve – proč byste mi měli věřit?

Mnoho let jsem vedl server Lži politiků, kde jsem zveřejnil tisíce lží a manipulací politiků. Každý týden byly nové příspěvky i na Neviditelném psovi Ondřeje Neffa, pochvalně se o této činnosti vyjádřil ve svém televizním pořadu o dění na webu např. Miloš Čermák. Celou tuto činnost jsem dělal a platil ze svého pro zkultivování české politiky s rizikem, že na mne nějaký lhář podá žalobu.

Vystupoval jsem také proti zlodějsky předraženým církevním restitucím, což dokazuje nejen moji snahu o dobro pro nás všechny (po rozkradení ČR nebude ani na zdravotnictví), ale schopnost čelit mnohým útokům a výhružkám i fyzického násilí.


KDU-ČSL

Karl Schwarzenberg je nazval ušlechtilým aristokratickým jazykem vyšší úrovně, kterého my lůza a plebs vhodný leda k vynášení nočníků germánské aristokracii, nejsme schopni – černoprdelníky a fráterníky. Jejich chamtivost se dokoce vryla do lidové moudrosti: Káží vodu a pijí víno nebo prvorepublikové – Lže jako farář. Nezapomeňme, že lídr KDU páter Herman je jedním z hlavních osob v zlodějských církevních restitucích, jejichž rozsah ohrozí schopnost státu poskytovat služby jako zdravotnictví. Více o D. Hermanovi zde a zde. Chamtivost církve a D.Duky je vidět z toho, že v rozporu s podepsanými dohodami mezi Dukou a prezidentem Klausem, církev žádá domy na Pražském hradě, v kterých je sídlo policejního útvaru na ochranu prezidenta, Muzeum hradní stráže, slavná restaurace Vikárka atd.! Měli bychom si připomenout heslo úspěšné Masarykovy 1. republiky :

VOLTE VOLY VOLTE KRÁVY – JEN NEVOLTE KLERIKÁLY

Masaryk byl katolickou církví velmi nenáviděn a na 300 katechetů na něj podalo žalobu…ale katolický lid jej miloval – tatíček Masaryk.


Piráti

Piráti jsou dobrá volba, která se osvědčila ve Švédsku i jinde na západě, a je také jejich zásluhou, že fízlovská ACTA, která měla umožnit prakticky neomezené slídění v našich počítačích, nebyla přes urputnou snahu fašizujícího Schwarzenberga přijata. Bohužel je zde velké nebezpečí, že se Piráti nedostanou do Sněmovny a díky propadlým hlasům budou vládnout staří zloději doplnění místo LIDEM o KDU a Babiše, což by byla vláda ještě více korupčnická než vláda bývalá.


TOP09

Karl z nacisty oceňovaného árijského rodu, který si s českým póvlem nikdy neznehodnotil krev, je smutným dokladem úpadku Českého národa.

Jak můžeme volit Germána, který s pohrdáním osočuje naše národní válečné hrdiny, kteří za náš národ nasazovali život (debata při volbě prezidenta)? Který nadává našim předkům do sviní, přitom 350 tisíc z nich Germáni sadisticky povraždili mezi nimi děti a výkvět českého národa (Josef Čapek, generál A. Eliáš a mnozí další)?

Jak si můžeme nechat Schwarzenbergem nasazovat bulíky na nos, že jeho rodina byla protifašistická, když jeho otec byl ve fašistické Vlajce? Za zmínku stojí také poznámka jeho ženy o Schwarzenbergovi: „Když chce něco prosadit, bývá pěkně agresivní“.

O tom by mohla vyprávět učitelka matematiky, dětmi chválená pro zájem o jejich problémy i mimo matematiku, které lidovci a Schwarzenbergem zfanatizovaná klerofašistická mládež řvala před domem: Chcípni svině!, stejně jako to vůči komunistům dělali fašisté v Německu při nástupu papežem podporovaného katolíka Hitlera k moci! Učitelka se zhroutila, za to se od Schwarzenberga a ČT dostalo klerofašistické mládeži pochvaly a ČT dokonce zfalšovala záběry na shromážděné fanatické antikomunisty (přišlo jich jen pár, a tak byly vysílány staré záběry z předchozí akce).

Jak můžeme svěřit naše finance někomu, kdo nás obral o mnohamiliardový majetek se zcela neuvěřitelnou benevolencí soudů – aby mu náš majetek mohly dát, použily dokonce rakouské zákony místo českých?!!! Co je k tomu asi přimělo, když údajný vzor ctnosti, korupci při restituci dokonce přiznal?

Jak se můžeme divit, že upadá morálka, když nekriticky adorujeme korupční beranidlo, rozbíjející poslední zbytky slušnosti a poctivosti v naší společnosti? Tím korupčním beranidlem je právě Schwarzenberg, který o Vítovi Bártovi řekl –Vít Bárta pitomec, protože sepsal něco, co si ostatní jen myslí. Na mysli měl Bártovu strategii, jak pomocí vstupu do politiky posílit své ekonomické zájmy!!!

Při obhajobě korupce na Kalouskově (nebo Kradouskově?:-) ministerstvu obrany prohlásil, že při zbrojních zakázkách se uplácí všude?!!!

Který pomocí knížecího lapky Kalouska prosadil zlodějsky předražené církevní restituce, ve kterých bude mít zisky ze správy církevních lesů viz studie Nadačního fondu proti korupci?

Drží ochrannou ruku a propaguje svého knížecího lapku Kalouska, který zajišťuje, aby hazardní lobby nemusela platit daně, aby penzijní fondy mohly zedrat z kůže české střadatele – z penzijního pilíře se nedá vystoupit a při krachu fondu zůstanou střadateli jen oči pro pláč, pokus o mnohamiliardovou krádež při megazakázce na odstranění ekologických škod sice nevyšel, ale vše si bohatě vynahradili při předražených církevních restitucích.

Navíc při posílení Kharla hrozí rozkradení ČR do rukou Kharlových aristokratických přátel z Landsmanschaftu více zde a zde a další rozkradení a zotročení ČR Vatikánem pomocí vazalského konkordátu.

M. Kalousek se stále více fašisticky dokonce choval – telefonáty státním zástupcům vyšetřujícím zločiny jeho strany (letouny CASA). Vyhrožování policejnímu prezidentovi Lessymu, který si dovolil říci policistům, aby se nenechali politiky zastrašit a jeho podvodné odvolání (nyní soudem očištěn). V cause CASA byla zřejmě zneužita vojenská rozvědka proti upozorňovateli na korupci nebo bití studenta samotným Kalouskem a strašení komunisty je přesně styl fašistů, když se drali k moci za Hitlera.

Pokud by někdo opravdu hodně duševně opozdilý měl iluze o poctivosti Schwarzenberga, tak jen připomínám jeho postoj k zachování anonymních akcií, díky kterým mohou zkorumpovaní politici zadávat výnosné státní zakázky firmám, které vlastní…

Navíc horování TOP09, abychom platili obrovské dluhy v EU, na kterých vydělávají miliardářští kámoši Kárla a možná i on, je také velmi odpuzující. Někdy je popisován až jako proněmecký kolaborant Schwarzenberg.


ODS

ODS při všech výše uvedených nepravostech TOP09 aktivně pomáhala, neměli bychom navíc zapomínat na její udržování solárního tunelu v chodu, což nás okradlo o miliardy atd. Jako pravicová strana se totálně zdiskreditovala neustálým zvyšováním více než deseti daní některých i opakovaně (!!!) a zcela proti předvolebním slibům i zvyšovala zadlužení ČR mnohem rychleji a více, než to dělali „rozhazovační“ socialisté.

Navíc bychom se proslavili po celém světě nejhloupější premiérkou na celém světě, která neumí pořádně žádný světový jazyk, prý jen italštinu – asi aby mohla z ČR udělat vazalský stát Vatikánu (pro zlodějské katolické restituce dělala maximum). V odkazu je dokonce popsána jako taková hlupačka, že nebyla schopna vystudovat gymnázium a tak učitelům nabízela sex – za to byla ze školy vyhozena…Myslím, že hlupaček, jejichž jedinou kvalifikací je katolicizmus jsme měli dost (Parkanová, Hanáková), to i za bolševika o komunistickém premiérovi Štrougalovi říkali na Svobodné Evropě, že by se uživil i za jiného režimu. Katolická vláda Nečase byla tedy v tomto mnohem horší než komunisté… Zneužívání vojenské rozvědky k soukromým účelům a štvaní tajných služeb proti bojovníkům za demokracii a proti svobodě internetu ACTA (dotaz pro BIS: Takže EU ovládají levicoví extrémisté, když EU ACTA odmítla?), kteří jsou nazýváni levicoví extrémisté, je také znakem rozjíždějícího se fašismu. Ještě hůře se vyjadřoval poradce Nečase Roman Joch, který dokonce projevil sadisticko-fašistické sklony – Nepřítel musí zemřít. Pokud ho to před smrtí bolí… tím lépe…

Stále klesajícím preferencím a vzájemnému pomlouvání v ODS by odpovídalo, že se do Sněmovny vůbec nedostanou…


ANO

Soudruh Babiš z rodiny komunistických papalášů, udávající názory svých spolupracovníků StB, který se netajil lobováním za přimíchávání řepky do benzínu vysoce nad požadavky EU a tím nás obírající dotacemi o miliardy z našich daní, je skutečně jako udělat kozla zahradníkem (je tu i podobnost, že :-) nebo pustit si kunu do kurníku a myslet si, že už kuna dávit kuřata přestane, když už se jich tolik zadávila…(oblíbená blbost, se kterou se lidé napálili i u Schwarzenberga – ten už si nakrad dost – ten už dál krást nebude :-))))

Navíc, když vidíme do jakého kolapsu a masové nezaměstnanosti hlavně mladých přivedl mediální magnát Berlusconi Itálii, je cenzorský mediální magnát Babiš jistotou nejen hospodářského úpadku. Neochota řešit zlodějsky předražené církevní „restituce“, na kterých má lví podíl Komárkova MFDnes lhaním a manipulováním ve prospěch této zlodějiny, říká Babišovi jasné NE!

Jsem přesvědčen, že Schwarzenberg má pravdu, když v Babišovi vidí obdobu fašistického diktátora Mussoliniho, Schwarzenberg (vůbec mu nechci vyčítat příbuzné, za ně nemůže) ví, o čem mluví – i takoví dobráci jako Voskovec a Werich ve vysílání rádia za války říkali, že členové Vlajky jsou tak odporní fašističtí vlastizrádci, že by je lidé měli věšet na lampy, otec Schwarzenberga, podle Kharla údajný vlastenec byl členem Vlajky a vystoupil prý, protože se s ním fašisté počítali na místo prezidenta Háchy. Z aristokratické prominentní fašistické rodiny je i Schwarzenbergova žena, její otec byl dokonce účastník nacistického puče, kdy byl zavražděn rakouský kancléř Dollfus , takže fašisty Schwarzenberg jistě pozná.


ČSSD

Strana Masaryka a Karla Čapka je jistě obecně dobrou volbou a pod vládou Zemana se ČSSD podařilo překonat krizi a zvyšovat životní úroveň. Na druhou stranu mi přijde, zda není také ovládaná loutkaři s miliardami, jinak by snad nemohla být tak rezignovaná k možné nápravě loupeže století s církevním krytím, konkrétně části týkající se nemovitostí – tunelu, kterým zloději můžou rozkrást i 1 000 miliard – posouzení, rozhodnutí i kontrola je v rukou úředníka Pozemkového úřadu – velké korupční lákadlo, když se jedná o miliardy a stát se nemůže ani odvolat!!! Vláda by ihned měla rozhodnout, že všechny požadavky tisíce (!) mamonuchtivých organizací (nejenom církví!) budou označeny za sporné, a tím to bude rozhodovat nezávislý soud! Že by katolík Sobotka byl více katolíkem než sociálním demokratem? Proč také ČSSD nevyhlásí válku neplatičům daní, na místo mírného zvýšení daně (28 % místo 22 %) jen z částky nad 100 000 měsíčně, je mi záhadou.


Zemanovci

Pan prezident Zeman udělal velmi mnoho dobrého – nenechal se vyprovokovat fanatiky, kteří se v rámci všeobecné štvanice na Zemana snížili k ohavnostem, jako že jej na Hrad dostala rudá prasata, že má něco s dcerou atd. Jsem mu vděčen, že podporuje výslovně poctivé podnikatele a nezalekne se nepoctivých, i když jsou miliardáři. Pěkně to nandal fašistům, které upozornil, že by jako Češi byli nacisty zlikvidováni. K tisíckrát ohřívané polévce o korunovačních klenotech bych řekl jen toto, po Zemanově družné návštěvě Ruského velvyslanectví jsou Rusové povolnější ve splácení svého dluhu – skutečně děkuji prezidentovi Zemanovi, že za zájmy ČR nastavil hrdinně i své játra :-) (vzpomeňme, v jakém stavu se z Ruska vracel ministr Kočárník :-). Pomlouvačná štvanice na prezidenta Zemana pokračuje, kdy mu médii podporovaní nenávistníci z TOP09 vyčtou i žádost o pódium s mikrofony. To, že Zeman ustál nenávist prakticky všech médií i zfanatizovaných umělců je obdivuhodné. Nicméně nejsem si jist, že se Zemanovci budou Zemanem řídit, viz jejich rezervovaný postoj k revizi církevních restitucí, ačkoliv Zeman pro nápravu je. V každém případě by se se Zemanovci ve Sněmovně mohla podařit prolomit mediální blokáda, které prezident čelí a na jeho bonmoty i mnohdy velmi rozumné myšlenky bych se těšil.


Zelení

Prezentují se jako proti korupčníci, ale přitom bojují hlavně proti Zemanovi, který s největšími korupčníky zatočil. Když byli u moci, nechali zničit část Šumavy kůrovcem, takže si Schwarzenberg, tehdy převlečený v zeleném kabátě, mohl mnout ruce, že jeho lesy v ČR i za hranicemi nemají takovou konkurenci a ceny dřeva jsou vysoko. Navíc nejspíš nepřesáhnou 5 %.


Úsvit

Pan Okamura říká mnoho správných a dobrých věcí (přímá demokracie jako ve Švýcarsku je dle mého názoru hlavní příčinou, proč mají minimální mzdu přes 80 tisíc Kč (naše banky jsou také vysoce ziskové a platy jsou přesto v ČR mizerné, takže bankami to není), nebo jeho omítnutí přidat se ke stokrát ohřívané antikomunistické polévce, kdy se komunistů odvážně zastal (vděčíme jim do značné míry např. za to, že nás katolík Hitler s podporou Papeže Pia XII nevyvraždil a případné zbytky nevyhnal na Sibiř) Tím nechci omlouvat zločiny jednotlivých komunistů, které by měly být potrestány, stejně jako soudobé zločiny Kalouska, který mimochodem stejně jako všichni lidovci sliboval, že bude naplňovat závěry sjezdů KSČ! Jsem přesvědčen, že pan Okamura byl podvodně vyloučen z prezidentské volby komunisty, rozlezlými do „pravicových“ stran a oligarchy, mnohdy také bývalými komunisty, právě za svou neúčast na honu na čarodějnice – tentokrát komunisty. Na druhou stranu jeho populistické výroky proti Romům, malá ochota napravit zlodějské církevní restituce, které spolu spískal kmotr Okamurovy knihy D. Duka mne odrazuje.


Hlavu vzhůru

Pan prezident Klaus má bohužel i tržní morálku, a tak i když vypočetl, proč jsou církevní restituce nespravedlivé a špatné, stejně je nechal projít. Navíc do hnutí přešli i Ti co tuto krádež schvalovali jako poslanci a předsedkyně Bobošíková, ačkoliv dříve statečně protestovala, se nyní také nemá k nápravě. Kladně hodnotím neochotu platit cizí EU dluhy. Nicméně Klausova a Nečasova amnestie…


Svobodní

Pan Mach měl na restituce vcelku rozumný náhled, a také za myšlenku, že by církve platily daně, začal být médii a církevní lobby potlačován a očerňován. Velmi souhlasím s odporem Svobodných proti Eurovalu a výborné jsou i vysvětlující videa Svobodných, kde nám hrozí prakticky likvidační zadlužení. Myslím, že jsou pravicoví až příliš důsledně, ale pokud by někdo chtěl volit skutečnou pravici, a ne zkorumpovanou kleptopravici, která se za pravici jen vydává, jsou Svobodní správnou volbou. Do Sněmovny se pravděpodobně nedostanou, ale věřím, že dosáhnou 3 % a tudíž získají dost financí – hlas nebude ztracený, ale umožní Svobodným dostat se do Sněmovny v příštích volbách.


KSČM

Celý život jsem byl vášnivý antikomunista, ale proti různým zlodějinám byli nejvíce komunisté a to platí obzvláště pro zlodějsky předražené církevní restituce. A bible říká: Podle ovoce poznáš strom! Navíc komunisté jsou jediní, kteří slibují výrazně minimalizovat následky této zlodějiny. Návrat totalitního komunizmu je nesmysl – v Rusku jsou v opozici utlačovaní Putinem, který se naopak spřáhl s pravoslavnou církví (proti tomu protestovaly uvězněné Pussy Riot), a tak k nám z Rusku přijde leda klerofašismus! Ale poté, co Putin s Čínou zachránil Sýrii před americkým bombardováním, které si přáli totalitní Saudové a náboženská lobby Izraele. Dále po útocích USA na ochránce svobody Maninga, Snowdena nebo Assange (Wikileaks) dobro a zlo ve světě se nám nějak zamíchalo. Spíše to na světě vypadá, že čím více náboženství, tím více vražd, zločinnosti a válek… A každý, kromě úspěšných zlodějů, by určitě chtěl, aby nám rostla životní úroveň tak rychle, jako roste Číňanům pod „komunisty“ až na nejvyšší úroveň, která v současném světě již dlouho je – v socialistické Skandinávii. O statečnosti mnohých protestujících komunistů při vpádu Rusů zde. Komunisté spoluvládli v Itálii, Francii i jinde a většinou je to silně oslabilo, tak není třeba mít strach.

Navíc komunisté jsou ve všech stranách a ti nejvíce bezcharakterní, kterým šlo vždy o to, kde by si co nejvíce nakradli jsou v ODS, TOP09 ( hlasitý podporovatel církevních restitucí s kontakty na korupčníky a nemovitostmi v USA Besser?) ANO atd.

Takže rozhodující by mohlo být studovat jednotlivé kandidáty a kroužkovat a kroužkovat, rozhovory s kandidáty různých stran jsem publikoval na blisty.cz a outsidermedia.cz


Klerofašizmus

Ostatně – nepřipomíná vám hysterické nenávistné štvaní D.Duky proti levici stejné štvaní nacistů a církví proti sociální demokracii a levici obecně, když nastupoval nikdy neexkomunikovaný katolík Hitler k moci? Ostatně D. Duka je obdivovatel fašistických masových vrahů jako byl generál Franco, který nechal bombardovat vlastní civilisty, o tom, že by nás nechal Duka bombardovat, kdyby mohl a pokud bychom v referendu odmítli zlodějsky předražené církevní restituce, nepochybuji. Podobné – Vatikán oslavuje fašistického masového vraha.

Pochybnost, zda jsme ještě právní stát, vyvstávají také s kauzou Rath, který byl dle mého odstraněn, aby nevadil v zlodějinách 1000x větších, než ze kterých je obviňován. Protizákonné zmanipulované úniky z vyšetřovacích spisů do MFDnes i dalších médií, to že voliči ČSSD ztratili zastoupení, aniž bylo Rathovi cokoliv prokázáno, účelové lži v médiích, že měl doma samopal, ozbrojená policie v parlamentu, kde nemá podle zákona co dělat, jen pro zastrašení ostatních poslanců, jsou spíše typické pro nastupující fašismus.

Ještě k tomu, že církevní restituce byly doopravdy zlodějina – společné stanovisko asociace hejtmanů a ČSSD nebo odlišné stanovisko ústavního soudce Jana Musila. K rozhodnutí ústavního soudu s politikem KDU-ČSL M. Výborným o církevních restitucích – také vydali stanovisko, že když si v církvi předali neprávem nabytý majetek farnost s biskupstvím, tak jim to má zůstat, protože to biskupství prý nabylo v dobré víře(!!!) – to mi přijde, že nyní si zloději mohou přendat ukradené věci jeden druhému a nic nevracet, protože ten druhý to prý nabyl v dobré VÍŘE (katolické?).

Šťastnou volbu přeji a hlavně prosím nevolte zkorumpovaný klerofašismus, který hrozí hlavně od koalice ANO, TOP09, KDU-ČSL a ODS.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments