Všechno nejlepší do Nového roku a věku
Úplné zpoplatnění a cenzurování myšlenek se kvapem blíží. Zastaralé způsoby ovládání veřejného mínění, vědomí a myšlení jsou již zcela neefektivní a ztrátové. Nové technologie umožňují přesný digitální výkon. Na tom, že je lidstvo hospodářským dobytkem mimozemšťanů, není nic nového. Informují nás o tom nejméně 4.000 let staré záznamy v indických Védách. Již tenkrát lidé věděli, kde žijí, a oč zde běží. A jak byl tenkrát éter čistý a průzračný! Natož dnes, když je zcela zamořen elektromagnetickým bahnem všeho druhu díky mobilům, televizi, rádiu, Internetu a uranu.

Už za těch starých dob odborníci doporučovali nemyslet, nebo alespoň myslet svým vlastním kontrolovaným způsobem myšlení. Odběr biologické energie z lidí tehdy probíhal přirozeným způsobem – pomocí obyčejného vyprchávání z lidských hlav (makovic). A schopnosti pijavic lidstva, které dnes nazýváme mimozemšťany (nebo upíry, čerty, ďábly, ekonomy, politiky aj.), byly tenkrát prostoduché a mdlé. Vývoj a pokrok však pokročil i v této oblasti. Nebo zejména v ní. V našem životě přece nejde o nic jiného, než jenom o manipulaci s veřejným míněním, vědomím a myšlením.

Vše je dnes pouze o ekonomice – o vysávání energie z druhých. Každý se snaží, aby žádnou ryzí energii neprodukoval, ale aby o ní co nejvíce obral druhé. K tomu slouží peníze, elektronika, byrokracie a všechny ostatní moderní vynálezy.

Materializmus pouze tvoří smyslovou kulisu zásvětí, které hladově a nenasytně číhá na každou možnost úniku naší životodárné bioenergie. Jeho zástupci a loutky se mohou přetrhnout,aby vám vnutili další výhodnou smlouvu nebo hypotéku, nový zbytečný kráječ na chleba nebo alespoň sadu úžasných kuchyňských nožů.

Odběr živočišné energie ze zvířat je naprosto neefektivní. Na moderní metody nereagují. Naopak, svojí i cizí energii dokáží sami úspěšně egoisticky akumulovat. Pokud nejsou zvířata k jídlu, nemáme při jejich zpracování žádnou šanci.

Posuďte sami. Máte-li doma tzv. domácího mazlíčka, kočku nebo psa, záhy jste jejich naprostým otrokem. Za trochu energie, kterou vám poskytnou při pohlazení, jim musíte sloužit hůře než středověcí nevolníci.

Zatímco se vypelichaný a tlustý monarcha válí doma na vaší nové drahé sedačce, vy musíte ráno vstávat a spěchat do zaměstnání, abyste si vydělali peníze na luxus, který mu oddaně poskytujete.

Když ráno ihned nevstanete, ten drzý a sprostý mizera vás zaručeně probudí. Buď vám bude skákat po peřině, nebo vám shodí budík na hlavu. Jakmile jej nakrmíte a odejdete makáte, abyste

udrželi ekonomiku na nohou, tak ten dobytek si lehne, a pak celý pracovní den vyspává. Podařilo se jim zaměstnat i ženy. Mimo domácí práce a nakupování, dokonce i na třísměnný provoz. Nestěžují si. Za trochu lásky by šly světa kraj. Nad účelné používání bioenergie není.

Nejvýhodnější pro odběr biologické energie jsou domestikovaní lidé. Díky vědecké revoluci se u nich výborně daří propojovat vlnění umělé elektromagnetické energie s přirozenou lidskou bioenergií.

Můžeme tedy pomocí vysílačů libovolně kontrolovat lidské myšlení i počasí. Pomocí nárazů těchto vln narušujme biologický obal lidí (imunitu), a oni jako urychleně uzrálé makovice trousí nadšeně svoji energii třeštěním a myšlením kolem sebe jako mák. Zásvětní prostředí tuto vstřícnost ovšem přímo miluje a hltá.

Nebude trvat dlouho, kdy pomocí průmyslových sběračů a vysavačů bude humánní bioenergie bezezbytku odebírána z lidí. Bude průmyslově a hygienicky „balena“ do kompaktních trvanlivých kvant, aby se její odběratelé nemuseli obtěžovat primitivní docházkou do našeho zasviněného a smrdutého lidského chléva.

Bioenergie se z lidského dobytka odebírá zásadně dvojím způsobem. Buď přes hlavní pól, tj. hlavu a myšlení, nebo přes pohlavní. Kvůli efektivnímu kontaktu je žádoucí, aby plochy biočlánku byly holé. Proto mají plešatí muži výhodu, a holení mezi nohama u obojího pohlaví nemá vlastně jiný účel.

Zvýšeného odběru energie docílíme masovým drážděním monočlánků. Výhodné k masírování vemen a občanů jsou různé televizní srdceryvné, benefiční, soutěžní a zábavné akce (Superstar, Pomoc Africe aj.). Zvláště efektivní jsou pak Vánoce a hlavně Silvestr. Proto na Nový rok mimo zaslání příspěvků na všechny humanitární akce, nezapomeňte všem vašim přátelům a známým zatelefonovat a poslat esemesky!

Brzy budeme na tento primitivní způsob dojení nostalgicky vzpomínat jako na monstrózní vynález parního stroje. Klasikové marxismu-leninismu nelhali, když tvrdili, že ve správné demokracii nebudou potřeba peníze. Měli pravdu, když uváděli, že zvítězí proletariát – že nebude rozdíl mezi dnem a nocí, mužem a ženou, fyzickou a duševní prací, a že nebude potřeba vůbec pracovat. To vše zařídí moderní způsob přímého odběru biologické energie z lidských monočlánků.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments