Vyšachujte Paroubka!


Pravicovým voličům předvolební průzkumy moc radosti nepřinášejí. Procenta se přelévají zleva doprava jen o pár bodů, ale první místo, neboli také všechny pokusy na sestavení vlády (tak tvrdila základní poučka pravice v minulém volebním období) patří zatím s výraznou převahou  lidožravému Jiřímu Paroubkovi. Druhý vítěz, tedy pravděpodobně pan Nečas, si ani neškrtne.


Takže přijde Argentina, Řecko, SSSR, naše děti začnou umírat, v nemocnicích se vrátíme do středověku a mladí studenti středních škol, co v životě neodvedli na daních ani kačku, budou místo studování platit obrovitánský státní dluh. Paroubek vlastnoručně zbije těch pár dítek, co přežilo a Jarek Nohavica o tom z exilu nazpívá disidentský protestsong.


Jak takovým hrůzám zabránit? Je to lehké a stačí k tomu volby.


Ve volební místnosti za plentou vyberte svého pravicového favorita (pravice pro ujištění je ta ruka, kterou hajlujete). Toho vsuňte do obálky jako prvního. Bohužel v našem systému mají de facto šanci vzniknout pouze koaliční vlády (koaliční to není od medvídka koala, takže plyšáka Kukyho nechte doma). Proto musíte ten hlas pojistit, ale nebojte se, není to nic složitého – i Jyrka Zmátl to zvládne. Stačí, že k vybrané pravicové straně doložíte do obálky ještě jednoho či dva pro vás přijatelné vládní parťáky. Zalepit, hodit do schrány – a pak už jenom čekat na krásné modré zítřky i s hodným knížetem, případně zvídavým a nekompromisním investigativcem, jež na nás čekají.


Převzato z Modré Šance

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments