Vzhuru na Tripolis!!! Pravda a ropa vitězi nad lži a nenavisti

Tuž chvilu člověk nesleduje, co se robi, na chvilu sem zmizel v beskydskych lesach a hned take fajne zpravy! Uřednici z OSN vyhlasili bezletovu zonu v Džamahyriji a naši kamoši, co se živi žabama, vystřilali všecko ptactvo od Tripolisu až po egyptsku hranicu.

Stejně je to cosik užasneho. Myslim, že preventyvni humanytarni bombardovani je jednim z největšich přinosu světovemu miru od znameho českeho dramaturga. My, synci z Mordoru se prostě jen tak nedame.


Teho libyjskeho homosexuala bylo třeba potrestat, těšil sem se na to už od dob, kdy se cucal z Gustavem. A fčil na něho konečně přišla řada.


"Nálety na Libyi začaly Francie a Británie plánovat už loni v listopadu, tedy dávno před vypuknutím libyjských nepokojů letos v únoru. Tvrdí to francouzský analytik Thierry Meyssan. Příčinou byla podle něj snaha francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho ztrestat Kaddáfího za to, že se rozhodl zrušit obří zakázky francouzských firem v Libyi dohodnuté při jednání obou politiků v roce 2007 v Paříži".


Už se těšim, až naši multykulturni bratři vyrazi na chatrnych loďkach a bruselšti žabožruti je začnu lifrovat do Praglu. Věřim, že naš humanytarni bombarder je bude osobně vitat s chlebem a zulcem. Škoda, kdyby neprodal Lucernu estebakovi, mohl ju využit jako nocleharňu.

Muamar1.jpg


A aby to bylo jasne, podporuju mirumilovny boj libyjskych povstalcu proti nenaviděnemu tyranovi:

bp4.jpgbp8.jpg


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments